برچسب: اسفندیار قره باغی

مردی در مبارزه همیشگی با آمریکا

«آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو» خط‌ موسیقی ضدآمریکایی را شکست و جبهه جدیدی علیه استکبار گشود و خواننده‌اش هنوز پرافتخارترین مجاهد این جبهه است؛ اسفندیار قره‌باغی، مردی در مبارزه همیشگی با آمریکاست.

سرودهای ما، تنها یک سرود نبودند

امروز در صدا و سیما هرگز سرودهای دوران هشت سال دفاع مقدس را برای مردم معرفی نمی‌کنند. سرودهایی که ما می‌خواندیم، تنها یک سرود نبودند؛ هر کدامشان چندین موشک و صدها آر پی جی ۷ بود که بر سر دشمن فرو می‌آمد.

قره باغی زمانی

برائت هنری از آمریکا، این بار به زبان موسیقی/ دانلود ترانه های ضد آمریکایی قره باغی و زمانی

در آستانه 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اسفندیار قره باغی؛ حامد زمانی و خانه سرود انقلاب اسلامی با انتشار آثار جدید خشم و برائت خود نسبت به آمریکای جهان خوار اعلام نمودند. هنرمندان عرصه گرافیک قبل از این با انتشار پوسترهای صداقت آمریکایی و رمی جمرات انزجار خود را اعلام نموده بودند.

اسفندیار قره باغی

جای خالی سرودهایی که به تفنگ رزمندگان جان می‌داد

اسفندیارقره‌باغی ضمن اشاره به اهمیت سرود در انقلاب و جنگ گفت :ما زیر سایه همان رزمندگانی زندگی می‌کنیم که بارها به من گفته بودند شنیدن سرودهای شما به تفنگ های ما جان می‌دهد.جای این سرودها در جشنواره خالی‌ است.

استاد قره باغی

کنسرت بزرگ استاد قره باغی برگزار خواهد شد

اسفندیار قره باغی، خواننده ضد آمریکایی گفت: بعداز ماههای محرم و صفر همراه با ارکستر بزرگی که خود رهبری آن را به عهده خواهم داشت روی سن رفته و برای هموطنانم اجرای برنامه خواهم کرد.

استاد قره باغی

افتخار می کنم که توانستم شیطان بزرگ را درهم شکنم

مقام معظم رهبری نیز صراحتا فرمودند: موسیقی را نجات دهید که همین امر رهبری در من احساس وضیفه و تکلیف ایجاد کرد که چه از نظر شرعی و چه از نظر اجتماعی باید در راه تلاش خود را به کار بگیرم و خط فکری آن انسان فرزانه را تعقیب کنم بنابراین سرودهایی از قبیل “آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو ” را ساختم که موجب خواری و زلالت آمریکا شده و به سیاست کشور ما کمک بزرگی کرد و من افتخار می کنم که توانستم دشمن دین و میهنم را که شیطان بزرگ به تمام معناست درهم شکنم.