برچسب: افق نو

نادر طالب زاده افق نو

«افق نو» در شبکه افق

ویژه برنامه «افق نو» با حضور برخی چهره های شاخص و مهمانان حاضر در همایش افق نو و با اجرای نادر طالب زاده همزمان با برگزاری این همایش از شبکه افق پخش می شود.

نادر طالب زاده افق نو خوانندگان آمریکایی

خوانندگان ضد آمریکایی در افق نو

نادر طالب زاده، دبیر همایش افق نو، از حضور «امیر سلیمان» و «علی داگلاس نیومن» هنرمندان آمریکایی،آمریکا ستیز در این همایش خبر داد.

نادر طالب زاده

لزوم پیگیری تحریف های سینمایی غرب/ تعطیلی «افق نو» دستور وزارت خارجه بود

طالب‌زاده با اشاره به فیلم «جان هیگی» با عنوان «جروزالم کانتداون» که به حمله هسته‌ای ایران به آمریکا می‌پردازد،گفت: وظیفه ما در رسانه این است که درباره این تحریف و ماساژ روانی که منجر به تحریم می‌شود اطلاع بدهیم.

نادر طالب زاده

طالب زاده: با اعلام تعطیلی «افق نو» در تل‌آویو عروسی به راه افتاد

نشست نمایش مستند «نبرد خاموش» در دانشگاه تهران با حضور نادر طالب زاده مستندساز و پژوهشگر متعهد کشور برگزار شد. عمده صحبت های طالب زاده به کنفرانس هالیوودی علت اصلی معلق شدن این کنفرانس و تعطیلی جشنواره افق نو بود.

نادر طالب زاده

تعطیلی بی دلیل یک جنگ رسانه ای/ جزئیات توقف «افق نو» و شکایت «آرگو»

طالب زاده در خصوص وکیل فرانسوی که پیگیر شکایت ایران علیه فیلم «آرگو» بود، گفت: در فرانسه هرکس که علیه صهیونیست موضع بگیرد به شیطان معروف است و انتخاب این وکیل به عنوان شروع شکایت بود چون ما می خواستیم شکایت را به آمریکا بکشانیم.در واقع آدم از برخی مسائل تعجب می کند وقتی شکایت انجام شده و این بحث باز شد و اقدام شکایت ایران علیه هالیوود تبدیل به یک انفجار خبری شد این خوب نیست که اینها بدون دلیل متوقف شود .

نادر طالب زاده

طالب زاده: تعطیلی ضدصهیونیستی ترین کنفرانس کشور، غیر قابل فهم است

نادر طالب‌زاده ضمن انتقاد از تعطیل شدن جشنواره افق‌نو گفت: اینکه ضدصهیونیستی ترین کنفرانس کشور تعطیل شود غیر قابل فهم است. توقف این جشنواره حرکت بسیار اشتباهی است و حقی است که به گردن جمهوری اسلامی می‌ماند که شما نخبگانی ضدصهیونیستی و ضدسیاست‌های خارجی آمریکا را می‌توانستید دعوت بکنید و از آنها استفاده بکنید و نکردید.

جشنواره «افق‌نو» به پاییز موکول شد

جشنواره «افق‌نو» به پاییز موکول شد

به دلیل مشکلاتی که در هماهنگی مهمانان خارجی این جشنواره پیش آمد و همچنین اعتراض فیلمسازان داخلی به کمی زمان ارسال آثار و درخواست تمدید مهلت ارسال آثار، برگزاری این جشنواره به پاییز موکول شد.

جشنواره فیلم های زیرزمینی

جشنواره فیلم های زیرزمینی

فیلم های مستقل در کشورهای دیگر به صورت زیرزمینی ساخته می شوند زیرا سینمای دنیا در انحصار اسرائیل قرار دارد بنابراین نمی تواند پیام خود را از طریق فیلم در دنیا پخش کند و این جشنواره فرصت مناسبی است برای آنها تا مورد تشویق قرار گیرند زیرا در اوج خطر فیلم می سازند تا حقایق را بیان کنند.

طالب زاده افق نو

طالب‌زاده: نباید در مقابل این جو سکوت کرد

ما معتقد بودیم که نباید در مقابل این جو سکوت کرد، جوی که منجر به رأی در سنای آمریکا علیه ایران می‌شود لذا در دومین کنفرانس افق نو حتماً به این مسئله خواهیم پرداخت و حتی ایران علیه آرگو هم شکایت کرده است که پس از این اتفاق اندیشمندانی نظیر پروفسور فرانسیس بویل از آمریکا نیز از آن استقبال کردند.