برچسب: انیمیشن

شاهزاده روم

«شاهزاده روم» نیم میلیاردی شد

«شاهزاده روم» در حالی این روزها توجه اهالی سینما را به خود جلب کرده است که از سوی دیگر کارشکنی‌ها برای کاهش سالن‌های سینمایی در دست این فیلم آغاز شده است.

عکس انیمیشن سینمایی بازگشت

«بازگشت» در آخرین قدم ها +تصاویر جدید

کارگردان انیمیشن سینمایی «بازگشت» گفت: به تازگی تولید موسیقی این اثر توسط آقای بهزاد عبدی و در ارکستر ملی اوکراین به پایان رسیده است و این روزها مشغول میکس موسیقی و صداگذاری آن هستیم.

شاهزاده روم

شاهزاده‌ی روم، غافلگیری بزرگ!

صنعت انیمیشن ایران با ساخت این اثر صاحب یک برند باکیفیت شده و چه خوب که این اتفاق با یک انیمیشن درباره‌ی تولد حضرت صاحب(عج) اتفاق افتاده است.

انیمیشن «شاهزاده روم»

آغاز اکران فیلم «شاهزاده روم»

فیلم «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان از روز چهارشنبه ۱۳ آبان ماه همزمان با روز دانش‌آموز در ۲۲ سینمای تهران و ۲۵ سینمای شهرستان‌ها اکران خود را آغاز کرد.

فیلم/ انیمیشن بازگشت

تصاویر و فیلم کوتاهی از انیمیشن «بازگشت» که تصویرگر قصه‎ی قرآنی «اصحاب اخدود» است، منتشر شد.

انیمیشن بچرخ تا بچرخیم

دانلود انیمیشن بچرخ تا بچرخیم

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» با موضوع هسته ای است که در خانه پویا نمایی انقلاب اسلامی سازمان رسانه ای اوج تولید شده برای دانلود منتشر شد.

فرهاد عظیما

فرهاد عظیما از جشنواره عمار گفت

فرهاد عظیما، کارگردان انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» گفت: کار تولید این انیمیشن به پایان رسیده است و تا سال تحصیلی جدید عرضه خواهد شد.

«سرو هشت»؛ 2500 دقیقه انیمیشن با محوریت شهدای غواص تولید می‌شود

ولید انیمیشن رئال «سرو هشت» با موضوع تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محوریت غواصان شهید به همت دانشگاه صنعتی شریف، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخش خصوصی آغاز شد.