برچسب: بادیگارد

بادیگارد

«بادیگارد»؛ طعم شیرین آرمان و قهرمان

محسن دریالعل: ابراهیم حاتمی کیا طبق رسم دیرینه خودش و خلاف روال سینمای ایران همچنان سینمای قهرمان محورش را ادامه می دهد. قهرمان هایی که هر کدام مشخصه های منحصر به فردی دارند و...

فیلم بادیگارد

«بادیگارد» به ایستگاه پایانی رسید+ دو عکس جدید

مراحل فنی و آماده سازی فیلم سینمایی «بادیگارد»، آخرین اثر سینمایی ابراهیم حاتمی‌کیا در حال انجام است و بر اساس برنامه ریزی‌ها نسخه نهایی فیلم تا پایان دی ‌ماه تحویل جشنواره فجر داده می‌شود.

فیلم بادیگارد

سکوت «بادیگارد» شکست + عکس

بعد از بیش از یک ماه سکوت وب سایت رسمی فیلم سینمایی «بادیگارد»، امروز این سایت خبر پایان فیلمبرداری این پروژه را منتشر کرد.

بادیگارد

۴۰ روز بی خبری از «بادیگارد»

به‌موازات اهمیت پروژه جدید حاتمی‌کیا، حرف و حدیث‌ها درباره این فیلم به شدت پیگیری می‌شود و کوچکترین اتفاقی در مورد «بادیگارد» در صدر اخبار رسانه‌ها قرار می‌گیرد اما ۴۰ روز است که سایت رسمی این فیلم هیچ‌خبری را تایید یا تکذیب نمی‌کند.

بادیگارد

پرستویی در معرض انفجار انتحاری در «بادیگارد»/ متفاوت‌ترین صحنه‌های انفجار در سینمای ایران

مدیر جلوه‌های ویژه فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: در فیلم سینمایی «بادیگارد» شاهد صحنه‌های زیادی هستیم که خاص‌ترین آن انفجار انتحاری است که تا به امروز در سینمای ایران وجود نداشته است. در یکی از این انفجارها پرویز پرستویی نیز حضور دارد.

بادیگارد

ابهام در آغاز پروژه «بادیگارد»

قرار بود فیلمبرداری فیلم «بادیگارد» این هفته آغاز شود، اما آسیب‌دیدگی دست پرویز پرستویی برنامه‌ریزی‌ها را در ابهام فرو برده است.

آژانس شیشه ای، بادیگارد

کیانیان و پرستویی دوباره در فیلمی از حاتمی کیا/ عید فطر «بادیگارد» کلید می خورد

در حالی قرار است فیلم سینمایی «بادیگارد» تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا، عید سعید فطر جلوی دوربین برود که حضور «رضا کیانیان» می‌تواند خاطره بازی او و پرستویی در «آژانس شیشه‌ای» را زنده کند.