برچسب: تلویزیون

نوروز ۹۵ «پایتخت» نداریم

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما گفت: ساخت سری جدید سریال «پایتخت۵» در نوروز انجام نمی‌شود و سریال نوروزی شبکه یک سیما نیست.

مختار نامه،شب دهم،سریال،آی فیلم،تلویزیون،اخبار هنری،خبر

مختار باز می گردد

شبکه تلویزیونی «آی فیلم» برای ماه محرم چند سریال تهیه کرده که از جمله آنها می توان به «مختارنامه» و «شب دهم» اشاره کرد.

سریال معمای شاه

آغاز پخش «معمای شاه» از نیمه آبان

کارگردان سریال «معمای شاه» گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده ان‌شاءالله پخش این سریال پس از انجام مراحل پست پروداکشن، از نیمه آبان ماه شروع می‌شود.

امیر خورشیدی فر

دو دهه از آسمان برای شهدا

تهیه‌کننده برنامه «از آسمان» گفت: در برنامه «از آسمان» بارها جلوه‌های ارتباط نسل جوان با فرهنگ شهادت را به تصویر کشیده‌ایم.

«پایتخت۴» بهترین سریال ماه رمضان شد

«پایتخت۴» بهترین سریال ماه رمضان شد

هفته‌نامه سروش نتایج نظرسنجی خود را از بازیگران، هنرمندان و عوامل تلویزیون درباره بهترین سریال و برنامه تلویزیونی ماه مبارک رمضان سال ۹۴ منتشر کرد.

امام خمینی (ره)

سینما یکی از مظاهر تمدن است

ما کی مخالفت کردیم با تجدد، با مراتب تجدد مظاهر تجدد وقتی که از اروپا پایش را در شرق گذاشت خصوصا در ایران، مرکز چیزی که باید از آن استفاده تمدن بکنند ما را به توحش کشانده است. سینما یکی از مظاهر تمدن است که باید در خدمت این مردم، در خدمت تربیت این مردم باشد.

سینما انقلاب

کارکرد سنجی جشنواره‌ها در برنامه تلویزیونی «ققنوس»

برگزاری سومین هم‌اندیشی جنبش فکری هنری سینما انقلاب در بنیاد فارابی، بررسی کارکردسنجی جشنواره در پیشبرد سینمای ملی در برنامه تلویزونی «ققنوس» و یک انتصاب در جنبش فکری هنری سینما انقلاب، سه خبر جدید از هم‌اندیشی سینما انقلاب است.