برچسب: حامد زمانی

«زنگ هنر» حامد زمانی

«زنگ هنر» با صدای حامد زمانی

حامد زمانی خواننده موسیقی انقلابی کشورمان همزمان با برگزاری کنگره ملی ۲۰۰۰ هزار شهید هنرمند از ترانه «زنگ هنر» رونمایی کرد.

دانلود آهنگ جهاد حامد زمانی

«جهاد» با صدای حامد زمانی

حامد زمانی تازه‌ترین اثر خود را با عنوان «جهاد» منتشر کرده است. قطعه «جهاد» به مضمون مقاومت اسلامی که نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه است اشاره دارد و در آن از مدافعان حرم نیز گفته شده است.

«لشگر فرشتگان» با صدای حامد زمانی

تازه‌ترین اثر حامد زمانی با عنوان «لشگر فرشتگان» با شعری از قاسم صرافان و با تنظیمی از امیر جمالفرد منتشر شد. گرافیک این اثر به عهده مهدی متوسلی بوده است.

حامد زمانی

«مرگ بر آمریکا» تاریخ انقضا ندارد

حامد زمانی می‌گوید: قریب به اتفاق خواننده ها دوست دارند سوژه های ارزشی کار کنند اما متأسفانه جو طوری نیست که بتوانند به دنبال این سوژه ها بروند.

حامد زمانی

چرا «گلشیفته» حق دارد، اما «چرخنده» نه؟

یک نفر از آقا پرسید اگر تحریم ها رفع شود تکلیف ما چیست؟ آقا پاسخ داد مگر مبارزه با استکبار به این چیزها ربط دارد؟ مبارزه با استکبار ادامه دارد و آمریکا هم از مصادیق استکبار است. شاید سوژه ها و اتفاقات فرق کند ولی به نظرم تا هستی ادامه دارد این ظلم و بی عدالتی ها و نبرد حق و باطل همیشه هست. مهم این است کدام سمت شمشیر می زنی، خواندن از حق و دفاع از مظلوم چیزی است که من رسالت هنری خودم می دانم.

سیار

شعر «هتل کوبرگ» با صدای شاعر + فیلم

شعر «هتل کوبرگ» مهدی سیار و میلاد عرفان پور آغاز گر برنامه بود، اشعاری که به موضوع هسته ای اشاره می کند و سیاهه ی دشمنی آمریکا را به یاد ها می آورد، اشعاری که با اجرا مهدی سیار به گوش می رسید.