برچسب: خانه طراحان انقلاب اسلامی

عکس/ داستان یک پرچم

«برافراشتن پرچم در ایوو جیما ژاپن» نماد غرور ملی آمریکاست. اما این افتخارات بر چه بنا شده است؟ این سوالی بود که سعی شده با خلق این اثر به آن پاسخ داده شود.

روز مقاومت اسلامی

پوستر/ روز مقاومت اسلامی

شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت پیروزی مقاومت حزب الله لبنان در جنگ سی و سه روزه برابر رژیم صهیونیستی، روز ۲۳ مرداد ماه را به عنوان «روز مقاومت اسلامی»، نامگذاری کرد.

سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری

پوستر/ تنهاترین مرد میدان

خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت 11 مرداد، سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری پوستر «تنهاترین مرد میدان» را منتشر کرد.

فابیوس یا فاویروس

فا«ویروس»/ طرحی های در واکنش سفر فابیوس به ایران

دوران نخست‌وزیری فابیوس فرآورده‌های خون‌های آلـوده به ویروس‌های خطرناک در فـرانسه توزیع شد. فرانسه فرآورده فــاکتورهای انعقاد خونی آلــــوده به ویـــروس HIV و هپــاتیت را به ایــــــران و … صــادر کرد.

احسان محمد حسنی

«با یک گل بهار نمی شه!»، هشداری جدی با زبان طنز

مدیرعامل سازمان اوج درباره بیلبوردهای «با یک گل بهار نمیشه» گفت: هدف اصلی از طراحی این آثار نقد تک فرزندی و سیاست ازدیاد جمعیت ایران است که سیاست درستی است و این تابلو هم در راستای این سیاست به نمایش گذاشته شده است.

با یک گل بهار نمیشه

دانلود پوسترهای «با یک گل بهار نمیشه!»

بعد از نمايش مجموعه پوسترهايي چون «هنوز ادامه دارند»، «اراده ايراني، سرمايه ايراني»، «شمر زمانه‌ات را بشناس» و… اينبار پوسترهايي با موضوع سبك زندگي توسط «خانه طراحان انقلاب اسلامي» براي نمايش در سطح كشور آماده شده است. اثر جديد اين موسسه «با يك گل بهار نميشه» نام دارد و به صورت خاص به موضوع افزايش جمعيت مي‌پردازد.

شمر زمانه ات را بشناس

دانلود پوستر های «شمر زمانه ات را بشناس»

«شمر امروزت را بشناس»، جمله‌اي كه قريب 44 سال پيش شهيد مرتضي مطهري در حمايت از مردم فلسطين بیان داشتند، امروز سوژه هنرمندان انقلاب برای خلق پوسترهای ضد استکباری شد.