برچسب: داعش

تک تیرنداز

نفوذ مستندساز ایرانی یک کیلومتر در خاک داعش +فیلم

وحید فرهانی به همراه سید هاشم موسوی سازندگان مستند «بدون مرز عشق» این بار به دنبال تک تیراندازی رفتند که به دنبال جهاد است اما این بار نه در نزدیکی خط مقدم بلکه برای به تصویر کشیدن این لحظات 1 کیلومتر در خاک داعش نفوذ کردند.

داعش

عروسک کفشی برای تمسخر داعش + عکس

یک هنرمند عراقی در اقدامی جالب توجه، زشتی چهره داعش‌ها و جنایت‌های این گروهک تروریستی را با استفاده از کفش های پاره به تصویر کشید.

کاریکاتور داعش

دانلود کتاب کارتون و کاریکاتور داعش

مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور داعش در سال جاری با همتِ مسعود شجاعی‌طباطبایی برگزار شد. این مسابقه توانست توجه رسانه‌های جهانی را به خود جلب کند.

میثم مطیعی

رجزخوانی عربی میثم مطیعی علیه داعش

میثم مطیعی در ادامه مداحی فارسی – عربی «با اذن رهبرم، از جانم بگذرم» مداحی حماسی دیگری با عنوان «یاداعشُ تَبَّاً» در خصوص مبارزه با تکفیری‌ها ارائه کرده است.

۱۰ خرداد؛ اختتامیه مسابقه کاریکاتور داعش با داوری ۱۰۷۲ اثر از ۴۳ کشور/ رحیم‌پور ازغدی سخنران مراسم اختتامیه

اثر از ۴۳ کشور دنیا به دبیرخانه مسابقه بین‌المللی کاریکاتور داعش ارسال شد و قرار است در مراسم اختتامیه این مسابقه از خالقان آثار برگزیده تجلیل شود. رحیم‌پور ازغدی سخنران این مراسم است.

داعش

عرب «داعش» را فیلم می کند

حرف اصلی این فیلم که به کارگردانی محمد رضا عرب و تهیه کنندگی مسعود اطیابی در مرحله پیش تولید است خطر داعش در منطقه است و داستان آن در ایران، عراق و چند کشور دیگر در منطقه می گذرد.