برچسب: دانلود

خدا حافظ آقای ما می توانیم

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به مناسبت هفتمین روز درگذشت این هنرمند متعهد و برای پاسداشت وی، مستندی کوتاه را تهیه و منتشر کرد.

راز روشن

به گفته حامد زمانی این آهنگ که جزء بهترین و دوست داشتنی ترین آهنگ های اوست، سروده مهدی جهاندار با تضمینی از میلاد عرفان‌پور و در رسای شهید “مصطفی احمدی روشن” است که با همکاری و سفارش گروه سراج تدوین شده است.

بولتن سینما انقلاب

پنجمین بولتن سینما انقلاب

نشریه سینما انقلاب در بخش های مختلفی سعی داشته است به نفد فیلم های حاضر در جشنواره نسب این فیلم ها با مسائل سینما انقلاب و هنر انقلابی بپردازد.

حامد زمانی

فصل رسیدن

همزمان با ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جدید ترین ترانه حامد زمانی با عنوان «فصل رسیدن» منتشر شد. شعر زیبای این کار را میلاد عرفان پور گفته و تنظیم آن بر عهده کامران میرزایی بوده است.

فصل رسیدن

دانلود ترانه «فصل رسیدن»/ اثر جدید حامد زمانی به مناسبت دهه فجر

همزمان با ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جدید ترین ترانه حامد زمانی با عنوان «فصل رسیدن» منتشر شد. شعر زیبای این کار را میلاد عرفان پور گفته و تنظیم آن بر عهده کامران میرزایی بوده است. در ادامه می توانید فایل صوتی و کلیپ تصویری این اثر انقلابی را داتلود نمائید.

انقلاب

جاودانه ها

دانلود مجموعه گلچین آهنگ و سرودهای انقلابی به مناسبت دهه فجر

برنامه راز

از فیلم ضد تکفیری «شهابی از جنس نور» تا «هوملند» و «پادشاه شن ها» +لینک دانلود

محمدرضا اسلاملو کارگردان «شهابی از جنس نور» با اعلام خبر حضور این فیلم در جشنواره فجر گفت: دلیل عمده ساختن فیلم « شهابی از جنس نور» این بوده که سینما حجت زمانه است. او گفت: اگر آنها با هوملند می خواهند تمام مسلمانان و شیعه ها و ایرانی ها را تکفیری نشان دهند، ما در این فیلم صف مسلمانان – و حتی اهل تسنن- را از تکفیری ها جدا کرده ایم.