برچسب: دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

محمدحسین نیرومند

روایت تاریخ انقلاب در موشن گرافیگ «قصه‌های 57»

حسین نیرومند، نویسنده قصه موشن گرافیک «در کوچه سقا باشی» گفت: این مجموعه قصه را ۲۰ سال نوشتم. هم اکنون نیز پس از پخش قسمت اول با نام امکان تولید ۲ قسمت بعدی درباره حوادث عید فطر و ۱۷ شهریور سال ۵۷ وجود دارد و طراحی ها انجام شده است.

نادر طالب زاده

گزارش تصویری/ پویش هنرمندان انقلاب برای ادامه مبارزه با استکبار

شنبه گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند:«آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.»

حسینه هنر

گزارش تصویری ششمین افطاری حسینیه هنرانقلاب

شب گذشته اهالی جبهه فرهنگی انقلاب در ششمین همایش خود در حسینیه هنر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گرد هم آمدند. این همایش هرساله همراه با افطاری، سخنرانی، شعرخوانی و… برگزار می گردد.

کارکردهای فناوری هسته‌ای را در این پوسترها ببینید + دانلود

سایت «ایام» که متعلق به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است اقدام به طراحی و انتشار مجموعه پوستری برای آگاهی بیشتر از دستاوردهای فناوری هسته‌ای نموده است که قابل استفاده برای فعالین فرهنگی انقلاب در مجموعه‌های نمایشگاهی است.

خدا حافظ آقای ما می توانیم

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به مناسبت هفتمین روز درگذشت این هنرمند متعهد و برای پاسداشت وی، مستندی کوتاه را تهیه و منتشر کرد.

حسین سخا

هنرمند انقلابی احمدی‌سخا، نمونه‌ای از مسئولیت‌شناسی، اولویت‌شناسی و ولایت‌پذیری

مجموعه‌ پوسترهای «جنگ، کار تا پیروزی»، «کتاب بخوانیم»، «ادامه دارند هنوز…» و نیز مجموعه پوسترهای در راه انتشار «کالای ایرانی» نمونه‌هایی از مسئولیت‌شناسی، اولویت‌شناسی و ولایت‌پذیری او در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بود.

وحید جلیلی

جنگ نرم بدون دادگاه صحرایی جفنگ هم نیست/ فکر می‌کنند با «قلاده‌های طلا» حجت را تمام کرده‌اند

اگر از جنگ نرم حرف می‌زنیم که اکنون در حساس‌ترین برهه‌ها قرار گرفته است بدانیم که جنگ نرم بدون دادگاه صحرایی جفنگ هم نیست چه برسد به جنگ. شاید همه فکر می‌کنند حرف‌های ما تند است و افراطی عمل می‌کنیم در صورتیکه این واقعیت که فیلم‌سازان ضد انقلاب با میلیاردها پول دولت فیلمی علیه نظام می‌سازند واقعیتی افراطی است.

پرواز حامد زمانی

پرواز

ترانه پرواز توسط واحد موسیقی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضعیت شهدای ترور با یاد شهید مصطفی احمدی روشن ساخته شده است.

نشریه آینه

دانلود شماره چهارم نشریه «آینه»

آینه به بازتاب های اکران های مردمی می پردازد. در آینه می توانید گزارش، نقد، خاطرات اکران، و مصاحبه هایی پیرامون فیلم های عمار بخوانید.

«آذرخش» به دنبال چرایی شعور «ضد آمریکایی» مردم است

فضای روشنفکری قبل از انقلاب بر فضای فرهنگی ما غالب است و همین فضا باعث شده است که نگذارند به این موضوعات حساس مثل 13 آبان و یا 16 آذر بپردازیم. امسال هم در جشنواره فیلم کوتاه شرکت کردم که البته یکی از داوران به من گفت، داوران مستندهایی را که با نظام باشد و یا به قول خودشان سفارش دولتی داشته باشد، به هیچ وجه جایزه نمی دهند.

16 آذر

آذرخش

آذرخش ترانه ای است با موضوع 16 آذر. آهنگساز این اثر کامران سامان، خواننده آن امیرحسین سمیعی و شاعر آن نعمت‌الله سعیدی است.

قره باغی زمانی

برائت هنری از آمریکا، این بار به زبان موسیقی/ دانلود ترانه های ضد آمریکایی قره باغی و زمانی

در آستانه 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اسفندیار قره باغی؛ حامد زمانی و خانه سرود انقلاب اسلامی با انتشار آثار جدید خشم و برائت خود نسبت به آمریکای جهان خوار اعلام نمودند. هنرمندان عرصه گرافیک قبل از این با انتشار پوسترهای صداقت آمریکایی و رمی جمرات انزجار خود را اعلام نموده بودند.

مستند ماموریت خدا

«مأموریت خدا» رونمایی می شود

مستند مأموریت خدا، فیلمی است درباره شهید ایرانی جهاد اسلامی افغانستان، شهید احمدرضا سعیدی. این مستند فردا دوشنبه در تالار عمار واقع در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رونمایی خواهد شد.

جشنواره مردمی فیلم عمار

فیلم های ما در جشنواره مردمی فیلم عمار

فراخوان چهارمین دوره جشنواره عمار در سه بخش مسابقه فیلم، اقلام تبلیغی و مسابقه «فیلم ما» از 7 مهر آغاز شده و مهلت ثبت نام در جشنواره تا انتهای آبان ماه است.

اکران مردمی خیبر

عماری ها خیبری می شوند +تیزر

جشنواره مردمی عمار اعلام کرد اکران مردمی «خیبر» را به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیش از 20 فیلم در 350 نقطه کشور برگزار می‌کند.