برچسب: سعید بیابانکی

سعید بیابانکی

هر کس بیشتر لایک دارد استادتر نیست

فضای لایک دادن به تولیدات موجود در فضای مجازی نوعی توهم اقبال یافتن از سوی مخاطب را پدید آورده است. این مساله منجر می‌شود که شاعر جوانی که تازه ۵ سال است وارد کار شعر شده در فضای مجازی با ۴۰ هزار لایک خودش را بسیار موفق تصور کند.

سعید بیابانکی

هیچ کس بدون معلم شاعر نمی‌شود

نويسنده «سکته ملیح» در پاسخ به سوال اینکه اگر وزیر ارشاد بود چه کاری میکرد، گفت: سعی می‌کردم به کتابهای ضعیف بیخودی مجوز ندهم چون چاپ هر کتاب ضعیفی معادل نابودی یک درخت است.

شب های شعر انقلاب

گزارش تصویری اختتامیه شب های شعر انقلاب

در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اختتامیه دومین دوره «شب‌های شعر انقلاب» با حضور شاعران آئینی و انقلابی در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

دو فصل است …

دو فصل است …

خوشم با شمیم بهاری که نیست / غباری که هست و سواری که نیست

همسرایی شاعران آئینی در «چله آه»

همسرایی شاعران آئینی در «چله آه»

در نشست ادبی «چله آه» از ناصر فیض، حمیدرضا شکارسری، سعید بیابانکی و رضا عبداللهی به عنوان شعرای پیشکسوت در عرصه شعر آئینی و عاشورایی تجلیل شد.

سعید بیابانکی

بیابانکی: آقای تابش را برگردانند و بورسیه کنند

پرونده شهروند افتخاری، پیگیری اخراج قنبرعلی تابش از ایران است، در گفتگو با چهره های فرهنگی.سعید بیابانکی در این باره گفت: یک شاعر مساوی یک نفر نیست؛ وقتی که از کشور گرفته می شود و کوچ می کند مثل این است که آن یک میلیون نفر کوچ کرده اند.

سعید بیابانکی

در هفته کتاب آموزش و پرورش را دریابیم

به عقیده من عملکرد آموزش و پرورش در کشور ما به گونه‌ای است که با تمام توان در مقابل کتاب و کتاب خوانی قرار گرفته است. به گونه‌ای که کمتر دانش آموزی را می‌بینید که به جز مطالعه کتب درسی به خواندن کتاب‌های دیگر رقبتی داشته باشد.