برچسب: شاهزاده روم

انیمیشن «شاهزاده روم»

«شاهزاده روم» از مرز ۳ میلیارد گذشت

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» گفت: هم اینک فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۱۵۵ میلیو تومان رسیده است .

شاهزاده روم

«شاهزاده روم» نیم میلیاردی شد

«شاهزاده روم» در حالی این روزها توجه اهالی سینما را به خود جلب کرده است که از سوی دیگر کارشکنی‌ها برای کاهش سالن‌های سینمایی در دست این فیلم آغاز شده است.

شاهزاده روم

شاهزاده‌ی روم، غافلگیری بزرگ!

صنعت انیمیشن ایران با ساخت این اثر صاحب یک برند باکیفیت شده و چه خوب که این اتفاق با یک انیمیشن درباره‌ی تولد حضرت صاحب(عج) اتفاق افتاده است.

انیمیشن «شاهزاده روم»

آغاز اکران فیلم «شاهزاده روم»

فیلم «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان از روز چهارشنبه ۱۳ آبان ماه همزمان با روز دانش‌آموز در ۲۲ سینمای تهران و ۲۵ سینمای شهرستان‌ها اکران خود را آغاز کرد.

اکران انیمیشن «شاهزاده روم» در کویت و ساحل‌عاج

اکران انیمیشن «شاهزاده روم» در کویت و ساحل‌عاج

حامد جعفری، تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» از اکران این فیلم در کویت و ساحل عاج پس از اکران در عراق و لبنان خبر داد. عربستان و بحرین هم گزینه‌های بعدی برای اکران این فیلم می‌باشند.

هادی محمدیان

خودمان را سرباز جبهه جنگ نرم می‌دانیم/ جنگ اصلی در حوزه فرهنگ است

تلاش کردیم که به تعبیر مقام معظم رهبری به جنگ نرمی که علیه ما وجود دارد توجه کنیم. درست است که سال ها از جنگ که به ما تحمیل شد می گذرد اما باید باور کنیم که جنگ دیگری در جبهه دیگری آغاز شده است. به همین جهت ما خودمان را سرباز جبهه جنگ نرم می‌دانیم.احساس ما این است که از سنگر فرهنگی خود دفاع می کنیم.