برچسب: شهریار بحرانی

فرج الله سلحشور

تجلیل از سلحشور سینمای انقلاب/ بحرانی، شورجه و حدادیان از از کارگردان«یوسف پیامبر» گفتند

آیین تجلیل از ۳۳ سال فعالیت هنری «فرج‌الله سلحشور» کارگردان پرآوازه و متعهد سنما و تلویزیون با حضور شخصیت ها و چهره های فرهنگی، هنری و رسانه ای کشور در تالار اجتماعات خبرگزاری فارس برگزار شد.

شهریار بحرانی

«عمار» و هدفی که از آن دور شده‌ایم

هنرمند نباید از پله‌های جشنواره‌ها بالا برود تا جایزه‌های مادی بگیرد. بلکه هنرمند باید طوری باشد که بنا به گفته حضرت آقا، هنرش را فقط به بهای بهشت بفروشد. پس نیاز هست که جشنواره در این قالب شکل بگیرد، در این فضا پیش برود و همه را هم وارد این فضا بکند. به فضایی که خود هنرمندان به یک ارزش‌هایی کشیده بشوند. تشویق بشوند. در این مسیر ارزشی که پیش می‌روند، تشویق بشوند

شهریار بحرانی

کار اصلی سینما ترسیم افق‌های دوردست است

کارگردان «ملک سلیمان» گفت: از میان آثار هالیوود تعداد محدودی به بازنمایی جامعه اختصاص دارد اما غالب آثار آن شامل تعیین جهت‌ها و افق‌هاست. کار اصلی سینما ترسیم افق‌های دوردست و تصویری کردن آن است.

شهریار بحرانی

سینمای خوب، سینمای صالحین است

شهریار بحرانی در برنامه رادیویی فصل‌نو گفت: اگر بخواهیم صفت قرآنی برای سینمای خوب استفاده کنیم باید بگوئیم سینمای صالحین، سینمایی که هدف‌گذاری آن برای افراد و صفاتی است که در آینده خواهند آمد چرا که هدف‌گذاری آن بسیار بالا و آسمانی است.

شهریار بحرانی

حجاب سوژه جدید کارگردان ملک سلیمان

مدیر برنامه‌ریزی مستند «راه رستگاری» گفت: مستند حجاب و عفاف به کارگردانی شهریار بحرانی در مرحله تدوین قرار دارد و مهدی اسدی کار تدوین این مجموعه مستند را بر عهده دارد.