برچسب: علی رضا قزوه

قصیده علی‎رضا قزوه برای مرتضی سرهنگی

قزوه: شیخ نمر و شیخ زاکزاکی وارثان حقیقی خمینی‌اند، نه منفعت‌طلبانی که مزاحم انقلاب خمینی‌اند

علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری گفت: ما امروز خیلی از شخصیت‌ها را داریم که ۳۰ سال است می‌خورند و می‌خوابند و نان ۲ سال مبارزه‌شان در دوران پیش از انقلاب را می‌خورند.

سفارت انگلیس

کاریکاتور/ روباه باز می گردد

به بهانه بازگشایی سفارت انگلیس پایگاه خبری هنر انقلاب کاریکاتوری از عارف نیازی و شعری از علیرضا قزوه، را منتشر می کند.

هنرمندان انقلاب

از تذکر زائری به فعالان فرهنگی تا دفاع قزوه از دلواپسان/ تجلیل دانشجویان از هنرمندان انقلاب

مراسم تقدیر دانشجویی و جایزه ادبی-هنری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با حضور و تقدیر از حجت‌الاسلام زائری، نرگس آبیار، بهروز شعیبی، صادق کرمیار، علیرضا قزوه، محمدرضا سرشار، علی محمدمودب،محمدمهدی سیار و سارا عرفانی، داستان‌نویس برگزار شد.

175 اقیانوس

حماسه شاعران برای شهدای غواص +تصاویر

میلاد عرفان پور گفت: در جریان بازگشت پیکرهای این شهدا ما اشعار خوبی می‌دیدیم و به نظرم رسید که می‌تواند این اشعار به عنوان یک سند تاریخی در راستای حماسه شاعران به منظور ادای دین به حماسه غواصان محسوب شود.

علی رضا قزوه

شد سرآمد علیرضا قزوه/ از ستون «بشنو از نی» اطلاعات تا شب شعر «بیت رهبری»

امسال آقا با همه مشغله‌ها آمدند و چند ساعتی نشستند، جزو بهترین سال‌ها بود که حضرت آقا نقدهای خوبی کردند. متاسفانه برخی دوستان سعی می‌کنند بگویند این جلسه ضعف داشت ولی از نظر من «جوانگرایی» در آن شکل‌ گرفته بود و حتی شاعران دانش‌آموز هم حضور داشتند جالب است آقا نقاط ضعف را با نقاط قوت نگاه‌شان می‌پوشانند.

اسماعیل امینی در مراسم دریا دلان خاموش

قزوه و امینی از «دریا دلان خاموش» گفتند

شب شعر “دریادلان خاموش” در دهمین روز ماه مبارک رمضان با یاد 175 شهید غواص و خط شکن دفاع مقدس و با حضور جمعی از شاعران و ترانه سرایان صاحب نام کشور در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

پاسداشت محمدحسین انصاری نژاد

چشم از ستاره ی قطبی برمدار محمدحسین!

علیرضا قزوه در پیامش به این مراسم نوشت: در این مسیر دشوار گاهی یک دیگر را صدا بزنیم . پشت سرت که برگردی من هم چند قدم دورتر دارم همین مسیر را می پویم. با همه ی خستگی و نفس تنگی و دشواری. فقط چشم از ستاره ی قطبی برمدار محمدحسین! وگرنه گم می شوی. برو نترس.