برچسب: محمد حسین نیرومند

محمدحسین نیرومند

آقای ایوبی! افکار عمومی را قانع کنید

مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه سینما بجای برخی پاسخ ها و توضیحات ناکافی در خصوص حذف نام «فجر» از بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر ، با دلایل متقن و منطقی، افکار عمومی را قانع کنند.

سینما روایت

امروز دوربین های ما در یمن کجا هستند؟

آنچه که دفاع مقدس را ثبت کرده دوربین های عکاسی و فیلمبرداری بوده است پس باید به اهمیت ثبت تصویر و تاثیر گذاری آن پی ببریم. حال این سوال پیش می آید که، امروز دوربین های ما در یمن کجا هستند؟!

تبریک شمقدری به نیرومند

جواد شمقدری فیلمساز و رئیس سابق سازمان سینمایی انتصاب محمد حسین نیرومند به عنوان مدیر عامل جدید انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس را تبریک گفت.

محمدحسین نیرومند

روایت تاریخ انقلاب در موشن گرافیگ «قصه‌های 57»

حسین نیرومند، نویسنده قصه موشن گرافیک «در کوچه سقا باشی» گفت: این مجموعه قصه را ۲۰ سال نوشتم. هم اکنون نیز پس از پخش قسمت اول با نام امکان تولید ۲ قسمت بعدی درباره حوادث عید فطر و ۱۷ شهریور سال ۵۷ وجود دارد و طراحی ها انجام شده است.

چ

«چ» به روایت چمران، مستغاثی و نیرومند

سعید مستغاثی گفت: آقای حاتمی‌کیا فقط یک تاریخ را روایت نکرده و فیلم ایشان پر از حس و حال است. ما امروزمان را در این فیلم می‌بینیم. در آن زمان همه برضد ایران بودند مانند امروز. در این فیلم قهرمان واقعی ولایت است.

محمدحسین نیرومند

اصلاح الگوی تولید!

شهید آوینی بارها متذکر می‌شد که جامعه روشنفکری ما چشم‌هایش را بسته و نمی‌تواند باور کند انقلاب اسلامی مسیر تاریخ را عوض کرده است. خدایی که قبل از انقلاب اسلامی در افکار جهان متجلی بوده با خدای بعد از انقلاب اسلامی متفاوت است. جامعه هنری و روشنفکری ما به این مطلب بسیار مهم باور ندارد و از این جهت از مردم خودش عقب است، برای همین نمی‌تواند انتظارات مردمش را برآورده کند.

محمد حسین نیرومند

هدایت فرهنگی را نباید به افکار عمومی سپرد

اگر در فضای کشور تنها در عرصه مدیریت فرهنگی فعالیت نکرده باشید و درگیر تولید کالای فرهنگی باشید آنگاه می‌فهمید که بزرگترین مشکل فرهنگ کشور ما این است که بین سیاست‌گذاران و مجریان حوزه فرهنگ فاصله زیادی وجود دارد.

استاد ابرآویز

مرگ غریبانه ی استاد ابرآویز، بیانیه ای علیه مدیریت فرهنگی غیر منصف

مرگ غریبانه ی استاد محمد علی ابرآویز شاعر، آهنگساز و تهیه کننده 18 سرود انقلاب اسلامی که تقریباً تمامی آن ها با هزینه شخصی خود تولید نموده بود،بیانیه ای است علیه مدیریت فرهنگی غیر منصفی که سال هاست چشم خود را بر هنرمندان صبور و بی توقع انقلاب اسلامی بسته اند و تنها بر برادران شغال می گشایند!

محمد حسین نیرومند

جشنواره هنر مقاومت، تجلی مقاومت جهانی در قالب هنر

محمد حسین نیرومند از هنرمندان شرکت کننده در دوره پیشین جشنواره هنر مقاومت، درباره این دوره از جشنواره گفت: جشنواره هنر مقاومت فرصتی برای ارائه انواع مختلف مقاومت در جهان است که در قالب هنر تجلی پیدا می کند.

محمدحسین نیرومند

هيچ كشوري «فرهنگ» را به رفراندوم نمي‌گذارد!

محمد حسين نيرومند كارشناس فرهنگي درباره مراسم اسكار و تلاش عده‌اي از افراد براي معرفي فيلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادي براي حضور در اين جشنواره و همچنين درباره بايدها و نبايدهاي الزامات شركت در چنين مراسمي و ديگر جوانب مرتبط با اين جشنواره، یادداشت زیر را منتشر کرده است.