برچسب: مستند

سریال در محاصره

فیلم/ تیتراژ مستند «در محاصره»

مجموعه تلویزیونی «در محاصره» کاری از مجموعه «روایت فتح» شکل جدیدی از یک اثر مستند داستانی است که روزهای حصر آبادان و شکست حصر را تصویر کرده است.

بیانیه شاعران انقلاب درباره فاجعه منا

مستند جامع فاجعه منا ساخته می‌شود

مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و هنری مشعر وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت از ساخت مستند جامع فاجعه منا خبر داد و گفت: این مستند تلویزیونی به زوایای مختلف فاجعه منا می پردازد و به صورت دقیق این حادثه بررسی خواهد شد.

جشنواره رسانه‌ای الغدیر

وقتی مستند ایرانی غوغا می‌کند

جشنواره رسانه‌ای الغدیر در حالی به پایان رسید که حضور با کیفیت در این بازارهای کوچک و محلی راهی برای صدور فرهنگی انقلاب اسلامی است.

گروه سرود نوجوانان لرستان

فیلم/ سلاحی به نام سرود

سی و نهمین نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب اسلامی، با موضوع نقش گروه سرود نوجوانان لرستان در دفاع مقدس ، با نمایش مستند «گروه کوچک ما» برگزار شد.

رضا برجی

اسطوره در بستر

«رضا برجی» به دلیل تشدید عارضه شیمیایی و موج گرفتگی در بیمارستان بستری شد.

تک تیرنداز

نفوذ مستندساز ایرانی یک کیلومتر در خاک داعش +فیلم

وحید فرهانی به همراه سید هاشم موسوی سازندگان مستند «بدون مرز عشق» این بار به دنبال تک تیراندازی رفتند که به دنبال جهاد است اما این بار نه در نزدیکی خط مقدم بلکه برای به تصویر کشیدن این لحظات 1 کیلومتر در خاک داعش نفوذ کردند.

امیر خورشیدی فر

دو دهه از آسمان برای شهدا

تهیه‌کننده برنامه «از آسمان» گفت: در برنامه «از آسمان» بارها جلوه‌های ارتباط نسل جوان با فرهنگ شهادت را به تصویر کشیده‌ایم.

راز و رمز ملکه

«خط و نشان رهبری» انگیزه افشای «راز و رمز ملکه»/ سلیمی نمین از غربی ها گفت و درّی از غربزده ها

سلیمی نمین در مراسم رونمایی از مستند «راز و رمز ملکه» گفت: برخی از هنرمندان، محققان و روشنفکران کشور ما در فضایی محصور شده‌اند که اصلاً این جرأت را به خود نمی‌دهند که ابهت کاذب شکل‌گرفته پیرامون وجود دموکراسی در غرب را بشکنند.