برچسب: مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی

تخیلی، کمدی و متفاوت/ ده نمکی از «رسوایی 2» گفت +فیلم

مسعود ده‌نمکی با اشاره به این که قصد شکستن رکورد فروش خودم و دیگران را ندارم گفت: همواره این رسانه‌ها بوده‌اند که با سینما شوخی کردند و حالا ما کمی در «رسوایی 2» با رسانه‌ها شوخی می‌کنیم. در ارتباط با جشنواره‌ها هم باید بگویم دغدغه جایزه و جشنواره را ندارم.

رسوایی 2

از شوخی با روزنامه ها تا پنت هوس مسئولین در سیاسی ترین فیلم ده نمکی +تصاویر

دربخشی دیگر از دیالوگ‌های این صحنه امیر نوری می‌گوید: «حاج آقا مسئولین به خاطر این که به خدا نزدیکتر شوند پنت هاوس را بر می‌دارند». امیر نوری رو به شریفی نیا می گوید: «گل گفتم نه؟!» شریفی‌نیا: «آره گل گفتی ولی از تو بعید بود».

حسینه هنر

گزارش تصویری ششمین افطاری حسینیه هنرانقلاب

شب گذشته اهالی جبهه فرهنگی انقلاب در ششمین همایش خود در حسینیه هنر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گرد هم آمدند. این همایش هرساله همراه با افطاری، سخنرانی، شعرخوانی و… برگزار می گردد.

فقر و فحشا

«فقر و فحشا» ده نمکی مجوز گرفت

بعد از فراگیری اینترنت نیز این فیلم از جمله آثاری بود که بصورت غیرمجاز در سایتهای آپلود فیلم برای دانلود قرار داده می شد با این حال صدور مجوز این فیلم حدودا یک دهه و اندی طول کشید.

معراجی ها

پوستر فیلم معراجی ها

«معراجی ها» آخرین ساخته مسعود ده نمکی با موضوع دفاع مقدس است که در اولین روزهای اکران استقبال چشمگیر مخاطبان همراه داشته است.

«معراجی ها» و اثرگذاری مسعود ده‌نمکی بر فرهنگ عمومی

از دید «هنر عامه‌پسند»، بالاترین نمره قبولی به ده‌نمکی تعلق می‌گیرد. کسی که دغدغه دین‌داری و انقلاب را به زبان قابل فهم برای همگان بیان می‌کند و بدون اعطای یارانه به مخاطب، هزینه‌های این آفرینش هنری را از محل درآمدهای آن، در گستره ملی، تأمین می‌سازد.

معراجی ها

«معراجی ها» به تلویزیون می آیند

مسعود ده نمکی در مورد فیلم خود گفت: آدم‌هایی که در «اخراجی‌ها» بودند از جنس جبهه و جنگ نبودند اما در «معراجی‌ها» آدم‌ها عاشق جبهه هستند به همین دلیل نوع طنز آنها نیز متفاوت و زیباتر است.

ده نمکی

تجلیل فرماندهان جنگ از معراجی ها +تصاویر

سردار نقدی گفت: معراجی ها همچون دیگر آثار آقای ده نمکی فیلمی خوب از آب در آمده و دلیل آن هم ساخت فیلمی دفاع مقدسی توسط کارگردانی است که خود حضور در جبهه ها را به سال ها تجربه کرده است .