برچسب: میثم مطیعی

دانلود مداحی آه از کودک کشی میثم مطیعی

نوای تکبیر از حنجر شیخ نمر به گوش می‌رسد/ مداحی جدید مطیعی بر ضد آل سعود

میثم مطیعی در تازه‌ترین مرثیه خود، آل‌سعود را در واقع آل‌یهود دانسته که اهل خیانت و تفرقه‌اند و با نفاقشان جمع مسلمانان را پراکنده کرده‌اند و به سرکوب روی آورده‌اند. او هشدار می‌دهد که زمان انتقام فرا خواهد رسید.

محمدمهدی سیار

گفتگویی خواندنی با محمدمهدی سیار؛ از سرودن اشعار مطیعی و زمانی تا آغاز همکاری با افتخاری

محمدمهدی سیار شاعر نوحه‌های حماسی میثم مطیعی گفت: باید به این مداح آفرین گفت که توانسته در طول مدتی که می‌خواند، سطح شعر را حفظ کند و بالا‌تر ببرد و در واقع با طیف زیادی از شعرا مرتبط شود.

مداحی میثم مطیعی و حاج صادق آهنگران در اختتامیه ششمین جشنواره عمار

فیلم/ آیین شیدایی آیینه‌ها دارد؛ مداحی مشترک آهنگران و مطیعی در جشنواره عمار

در این مراسم میثم مطیعی نیز به مدیحه‌سرایی درباره‌ی مدافعان حرم پرداخت و زمانی که این بیت را می‌خواند «با نوای کاروان از نو بخوان آهنگران/ چو در باغ شهادت را کلید آورده‌اند»، حاج صادق آهنگران، بلبل خمینی(ره) به او پیوست و هر دو اثر خاطره انگیز «با نوای کاروان» را با یکدیگر زمزمه نمودند.

میثم مطیعی

رجزخوانی عربی میثم مطیعی علیه داعش

میثم مطیعی در ادامه مداحی فارسی – عربی «با اذن رهبرم، از جانم بگذرم» مداحی حماسی دیگری با عنوان «یاداعشُ تَبَّاً» در خصوص مبارزه با تکفیری‌ها ارائه کرده است.

میثم مطیعی

السلام ای قهرمان‌ها، السلام +صوت و متن

به بهانه تشییع 175 شهید غواص با حضور مردم خداجوی پایتخت میثم مطیعی در وصف مقام والای این شهیدان، قطعه‌ای را با عنوان «کاروانی از شهیدان آمده» (به یاد شهدای گمنام و غواص) مداحی کرده است.

میثم مطیعی

مکه در قبضه نا اهلان است

فایل صوتی سومین مداحی در حمایت از مردم مظلوم یمن و علیه رژیم منحوس آل سعود با نوای حاج میثم مطیعی و حاج مهدی رسولی منتشر شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

الموت یا آل‌سعود

«الموت یا آل‌سعود» دومین مداحی میثم مطیعی در حمایت از یمن و ضد آل‌سعود است که شب گذشته در هیئت «میثاق با شهدا» دانشگاه امام صادق (علیه السلام) به دو زبان فارسی و عربی اجرا شد.

میثم مطیعی

شمیم رحمان از یمن می‌آید+دانلود

میثم مطیعی در ادامه آثار فارسی-عربی خود، علاوه بر پرداختن به سابقه تاریخی یمن و ارادت یمنی‌ها به اهل بیت علیهم‌السلام، نابودی و شکست آل سعود و برافراشته شدن پرچم یمن را سرانجام این نبرد می‌داند.