برچسب: میلاد عرفان پور

عرفان پور از ترانه «هتل کوبورگ» گفت

یکی از وظایف هر شاعری این است که در بزنگاه‌ها و موقعیت‌های مهم، بی‌طرف نباشد و در مسائلی که خودش به تشخیص می‌رسد و نسبت به حق و باطل آن شناخت پیدا می‌کند، موضع خود را اعلام کند.

میلاد عرفان پور

۱۷۵ اقیانوس ؛ سند وفاداری شاعران به شهیدان

در کنار فعالیت‌های سایر هنرمندان، موج گسترده‌ای از شاعران به سرودن درباره این شهدا بخصوص 175 شهید غواص که در عملیات کربلای چهار، اسیر و با دست بسته «زنده به نور» شده بودند، پرداختند.

دوره افتابگردان ها

دوره «آفتاب‌گردان‌ها» و حرکت به سمت عدالت فرهنگی/ مودب، سیار و عرفان پور از چهارمین اردوی آموزشی شهرستان ادب گفتند

علی محمد مودب مدیر موسسه شهرستان ادب از توجه مقام معظم رهبری به اقدامات موسسه شهرستان ادب تشکر کرد و گفت: از دقت و لطف مقام معظم رهبری باید تشکر کرد که فعالیت‌های ناچیز ما را دیده و بیان کرده و نگاه ایشان ثروتی است که باید شکرگذار آن بود.

175 اقیانوس

سند بیعت شاعران با شهیدان/ «۱۷۵ اقیانوس»؛ شاعرانه هایی برای شهیدان غواص +نمونه اشعار

انتشارات صریر و موسسه شهرستان ادب کتاب شعر شاعران برای ۱۷۵ شهید غواص که سند وفاداری شاعران به شهداست را منتشر کرد. این کتاب مجموعه ای از 102 قطعه شعر است که به همت میلاد عرفان پور جمع آوری و گزینش شده است

ترانه «هتل کوبورگ»

گرم‌تر می‌شود مذاکره‌ها، تنگ‌تر می‌شود محاصره‌ها! / ترانه «هتل کوبورگ» ویژه مذاکرات هسته‌ای +دانلود

«محمد مهدی سیار» و «میلاد عرفان‌پور» که هر یک تخصص خاصی در سرودن ترانه‌های انقلابی دارند، این‌بار به طور مشترک شعر ترانه‌ی هتل کوبرگ را سرودند. خواننده این اثر مهران میرزایی و تنظیم آن به عهده نیما نورمحمدی بوده است.