برچسب: نادر طالب زاده

نادر طالب زاده افق نو خوانندگان آمریکایی

خوانندگان ضد آمریکایی در افق نو

نادر طالب زاده، دبیر همایش افق نو، از حضور «امیر سلیمان» و «علی داگلاس نیومن» هنرمندان آمریکایی،آمریکا ستیز در این همایش خبر داد.

نادر طالب زاده

طالب‌زاده: تخریب مسجد بیماری شیطانی است

نادر طالب‌زاده کارگردان «بشارت منجی» درباره تخریب مساجد به دست صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها گفت: می‌توان این نوع رفتار را نوعی بیماری و حساسیت شیطانی نامید که بروز آن شیعه و سنی و مسیحی ندارد.

جشنواره عمار

طالب زاده: ما نسبت به نمایش هویت و دست‌آوردهای انقلاب اسلامی به دنیا وظیفه داریم

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در در نخستین جلسه از سلسله نشست‌های مشورتی ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت:توقعی که از جشنواره عمار می رود این است که هرسال در مقایسه با سال گذشته در حوزه معرفی هویت انقلاب اسلامی پیشرفت و ارتقا داشته و بتواند ضعف‌ها را جبران کند.

نادر طالب زاده

گزارش تصویری/ پویش هنرمندان انقلاب برای ادامه مبارزه با استکبار

شنبه گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند:«آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.»

نادر طالب زاده

طالب‌زاده از بیمارستان مرخص شد

نادر طالب‌زاده هنرمند،‌ مستندساز و فعال فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی که چندی پیش در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پارسیان بستری شده بود، مرخص شد.

برنامه راز

از فیلم ضد تکفیری «شهابی از جنس نور» تا «هوملند» و «پادشاه شن ها» +لینک دانلود

محمدرضا اسلاملو کارگردان «شهابی از جنس نور» با اعلام خبر حضور این فیلم در جشنواره فجر گفت: دلیل عمده ساختن فیلم « شهابی از جنس نور» این بوده که سینما حجت زمانه است. او گفت: اگر آنها با هوملند می خواهند تمام مسلمانان و شیعه ها و ایرانی ها را تکفیری نشان دهند، ما در این فیلم صف مسلمانان – و حتی اهل تسنن- را از تکفیری ها جدا کرده ایم.

دکتر ابراهیم فیاض

اگر سینما را مردمی کنیم، حتماً تمدن‌ساز خواهد بود

کاری که «عمار» دارد می‌کند، این است که‌ سینما را از درون مردم شروع می‌کند؛ یعنی نمایش خود مردم به خود مردم. زمانی که مردم خودشان با این سینما خودآگاهی پیدا کردند، خصوصاً خودآگاهی تاریخی و خودآگاهی حال و خودآگاهی به آینده، حتماً در پی آن تمدن خواهد بود.

فرهاد عظیما راز

عظیما راز « پیام راشل کوری» را آشکار کرد

برنامه«راز» در سری جدید خود این هفته در بخش اول با موضوع«عمار،پنجره ای نو،به سینمای انقلاب» میزبان محمدباقر مفیدی کیا کارگردان فیلم«لکه»، محمدرضا شفاه مدیر فیلم خانه فیلم داستانی انقلاب و فرهاد عظیما کارگردان پویانمایی بود. بخش دوم نیز با موضوع«آزادی بیان در غرب،قائده یا استثنا» میزبان غلامرضا منتظمی کارشناس فرهنگی و خانم پومیه بود.