برچسب: پرونده‌های K.S

جشنواره مردمی فیلم عمار

جشنواره مردمی فیلم عمار حصارها را شکست/ آخرین خبرهای جشنواره از زبان طالب زاده، جلیلی و بامروت

جلیلی گفت: در زمانی که غرب رودربایستی را کنار گذاشته و کاملا سیاسی و ایدئولوژیک عمل می‌کند، ادبیات ضداعتقادی و ضدسیاسی در سینمای ایران بیش از حد مضحک است؛ وقتی کسانی که هنر برای هنر و سینما برای سینما را می‌گویند، اسکار برای آرگو می‌شود و عمار تلاش می‌کند که سینمای ایران از این استانداردها دور شده به این استانداردها برگردد.

انسیه شاه حسینی

فیلم‌هایی از جنس «پرونده‌های KS» به هنرمندان ایرانی شهامت می‌دهد +فیلم

انسیه شاه‌حسینی، کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران شب گذشته در مراسم رونمایی مستند «پرونده‌های KS» درباره لزوم توجه به اکران آثاری که مسائل استراتژیک آمریکا را مورد توجه قرار می‌دهدگفت: این فیلم‌ها به هنرمندان شهامت و دید می‌دهد.

کرت ساننفلد

کرت ساننفلد اسرار دولت آمریکا و یازده سپتامبر را برملا می کند

کرت ساننفلد اولین فردی است که بعد از وقوع حادثه سقوط برج‎های دوقلو آمریکا در حادثه 11 سپتامبر توانست با مجوز از آن منطقه فیلمبرداری کند. بسیاری از فیلم‌های او توسط ماموران دولت آمریکا ضبط شد اما او مقداری از این تصاویر را توانست پنهان کند.

نادر طالب زاده

طالب زاده: این فیلم از 10 فیلم اکشن جذاب‌تر است چون به سرنوشت ما بستگی دارد

ما در زمان حساسی فیلم را رو کردیم و این کار نه تنها در ایران که در کل جهان انجام می‌شود. فیلمی بین‌المللی در مورد یک جنایت بین‌المللی ساخته شده است و ما امروز آن را منتشر می‌کنیم. آنها دارند فیلم «گلاب» و «آرگو» را برعلیه ایران پخش می‌کنند،ما در جواب آنها یک مستند که بر مبنای واقعیت است را منتشر می‌کنیم.