آخرین جزئیات از فیلم سینمایی «۱۷۵ شهید غواص»

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، محمد آزادی مهربانی تهیه ‌کننده فیلم سینمایی «175» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از پایان یافتن نگارش فیلمنامه 175 غواص شهید خبر داد و گفت: از هفته آینده وارد مرحله انتخاب بازیگران می‌شویم.

وی با بیان اینکه نگارش فیلمنامه این کار توسشظط ثنا صادقی به پایان رسیده است، افزود: به علت حساسیت موضوع عملیات “کربلا 4” تحقیقات وسیعی صورت گرفته است تا هیچ نقطه ابهامی باقی نماند.

آزادی اضافه کرد: تاکنون ناصر ناصری منش به عنوان مشاور پروژه و یزدان قهرمانی به عنوان مجری طرح در مرحله فیلمنامه و همینطور تولید فیلم در کنار عوامل بوده و فعالیت می‌کند.

تهیه‌کننده «175» تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تصویربرداری این فیلم در شهریور آغاز می‌شود و لوکیشنهای آن در اصفهان، مازندران، تهران و شهرک سینمایی دفاع مقدس است.و سعی می‌کنیم تا در این فیلم از بازیگران مطرح سینما استفاده نماییم .

این تهیه کننده که پیش از این نیز فیلم‌های انقلابی «سالهای حادثه» و «از گهواره تا ماه» را با موضوع انقلاب و دفاع مقدس تهیه کرده بود این بار تصمیم گرفته تا به موضوع شهدای غواص دست بسته عملیات کربلای 4 بپردازد.

وی پیش از این اعلام کرده بود که در این فیلم قصد داریم حوادث و اتفاقات عملیات کربلا 4 را بطور کامل به تصویر بکشیم تا گوشه ادای دینی شود به شهدا و غواصانی که با دستان بسته برای خاک این کشور جانانه جنگیدند. قصد داریم تا فیلم را برای هفته دفاع مقدس آماده پخش کنیم و به همین دلیل به سرعت در حال انجام مراحل پیش‌تولید و آماده سازی ساخت آن هستیم تا تصویربرداری را شروع کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − = 10