آغاز پخش هر شبی «ارمغان تاریکی»

«ارمغان تاریکی» به کارگردانی جلیل سامان که به عنوان بهترین اثر نمایشی سومین جشنواره جام جم برگزیده شد، از امشب به صورت هر شب از شبکه 3 روی آنتن می‌رود.

این سریال که تهیه‌کنندگی آن را سیداحمد کاشانچی بر عهده داشته است، درامی روانشناسانه است که در بستر سیاسی شکل می‌گیرد و رویدادهای آن مربوط به سال‌های 61 تا 75 است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است که مجید دانشجوی عکاسی است که در اوایل انقلاب جذب یکی از سازمان‌های سیاسی شده و به دلیل هوش و ذکاوت خود اطمینان سازمان را کسب می‌کند مجبور به ماموریت مهمی می‌شود که از آن ابا دارد.

آرش مجیدی، امیر آقایی، لیلا زارع، سودابه بیضایی، مجید مشیری، مجید سعیدی، حمیدرضا هدایتی، شهین تسلیمی، سعیده عرب، امیر غفار منش، فریبرز گرم رودی، آزاده ریاضی، مریم خدارحمی، علی ابوالحسنی، مریم سرمدی، ترلان پروانه، رضا اصغری، غزل ذوالفقاری، فرشته آلوسی، ساقی زینتی، آرمان ضیایی، فرید کلهر، حشمت آرمیده گروه بازیگران این سریال مناسبتی را در بر می‌گیرند.

از میان این بازیگران 4 نفر در جشنواره جام جام نامزد بودند که 3 تن از آنها جوایز را به خود اختصاص دادند. آرش مجیدی بهترین بازیگر نقش اول مرد، لیلا زارع بهترین بازیگر نقش اول زن و سودابه بیضایی بهترین بازیگر مکمل جشنواره شناخته شدند. 

مجموعه تلویزیونی ارمغان تاریکی از روز دوشنبه 30 دی ماه هر شب به جز پنجشنبه و جمعه ساعت 19.45 از شبکه سه سیما به پخش می‌رسد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

63 − 62 =