آموزش هنری استکبارستیزی در «هنر راهپیمایی» +فیلم

هنر راهپیمایی و آموزش هنری فراخوان پلاکارد نویسی 13 آبان

آموزش هنری استکبارستیزی در هنر راهپیمایی

مدتی است صفحه ای درایسنتاگرام با عنوان هنر راهپیمایی ، یک شوق انقلابی مشغول فعالیت است.این صفحه فراخوانی با موضوع پلاکارد نویسی مردمی سیزده آبان برگذار کرده و در آن از شرکت کنندگان می خواهد تا با سلیقه و ذوق شخصی خود پلاکارد بسازند.

یکی از ویژگی های جالب این صفحه آموزش تکنیک های پلاکارد نویسی به مردم است. نهضت مردمی پوستر انقلاب در هر پست جداگانه درباره تکنیک هایی که در پلاکارد نویسی  استفاده می شود توضیح داده  و این توضیح ها همراه با ویدیوهای آموزشی می باشد. ویدیوهایی که بر سادگی ساخت یک پلاکارد تاکید دارند. تکنیک ماژیک ، رنگ ، شابلون و کلاژ از سری تکنیک هایی است که در این صفحه درباره آن توضیح داده شده.

هدف این صفحه ایجاد شورانقلابی و بازگشت به هویت اصیل راهپیمایی های مردمی است . هنر راهپیمایی قصد دارد مردم بویژه دانش آموزان و دانشجویان را با محتوای انقلابی شعارها آشنا کرده و به آنها یاد دهد چطور از یک محتوا شعار تولید کنند.

این فرصت خوبی برای دانش آموزان و دانشجویان وعموم مردم است تا با هنر خود در راهپیمایی سیزده آبان مطالبات ضد استکباری و ضد آمریکایی خود رابه نمایش بگذارند.
آدرس صفحه اینستاگرام هنر راهپیمایی: https://instagram.com/honarerahpeymaie
نمونه ای فیلم های ساخت پلاکارد با استفاده از تکنیک های مختلف توسط اعضا نهضت مردمی پوستر انقلاب را می توانید در صبح هنر ببینید:

ساخت پلاکارد توسط محمدرضا میری، دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب

 ساخت پلاکارد با استفاده از تکنیک کلاژ توسط خانم وجدانی

ساخت پلاکارد توسط حمید قربان‎پور با استفاده از شومیز و ماژیک

ساخت پلاکارد توسط مهدی عسگری با استفاده از تکنیک کلاژ

ساخت پلاکارد توسط خانم آزاده قربانی با استفاده از تکنیک شابلون

هنر راهپیمایی و آموزش هنری فراخوان پلاکارد نویسی 13 آبان

آموزش هنری استکبارستیزی در هنر راهپیمایی

فراخوان پلاکارد نویسی مردمی که با عنوان «به سلیقه خودم پلاکارد میسازم»  از سری فراخوان های  « نهضت مردمی پوستر انقلاب » است که طی سال های گذشته مانند ایران جوان و سرطان مصرف انجام پذیرفته است.
این فراخوان در صفحه @honarerahpeymaie   مشغول به فعالیت است و از شرکت کنندگان خواسته تا عکس های پلاکارد خود را درراهپیمایی بر صفحه خود بگذارند و صفحه هنر راهپیمایی را در آن تگ کرده و یا به آدرس [email protected]com ارسال کنند.

همچنین علاقمندان می توانند از محتواهای آموزشی این فراخوان با فالو کردن پیج فرخوان در اینستا به آدرس @honarerahpeymaie و یا عضویت در کانال تلگرام نهضت مردمی پوستر انقلاب به آدرس  telegram.me/postermovement دریافت نمایند.

نهضت مردمی پوستر انقلاب به نفرات برتر این فراخوان جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد کرد

مهلت ارسال آثارمردمی این فراخوان تا ۲۰ آبان ماه ۹۴ می باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

37 − 35 =