گلریز: برای اولین‌ بار درباره شهید مدرس می‌خوانم

محمد گلریز

صبح هنر | محمد گلریز از تولید قطعه موسیقی برای شهید مدرس برای اولین بار خبر داد.

محمد گلریز، خواننده انقلابی در گفتگویی درباره جدیدترین فعالیت خود در عرصه موسیقی اظهار داشت: در حال تدارک کار جدیدی برای شهید مدرس هستیم. تا به امروز هیچ موسیقی و یا نماهنگی برای این شهید بزرگوار تهیه نشده است و این اولین کار در این زمینه است. شعر آن سروده شده و ان شاء الله کاری در شان شهید مدرس انجام خواهد شد.

وی به تولد آثاری برای تلویزیون در محرم اشاره کرد و اظهار داشت: یک برنامه تلویزیونی مخصوص این ماه برای شبکه سه تدارک دیده شده است که در بخش‌هایی از آن نماهنگ‌های عاشورایی پخش می‌شود که بنده آنها را اجرا می‌کنم.

گلریز ادامه داد: تعدادی کار هم درباره ائمه اطهار و اهل‌بیت(ع) نیز خواهم خواند و در این زمینه با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری همکاری خواهیم کرد تا به عنوان اسپانسر ورود کنند و کارهای ماندگاری برای اسوه‌های زندگی‌مان انجام دهیم.

این خواننده انقلابی کشور به جشنواره موسیقی مقاومت اشاره کرد و بیان داشت: از دو سال پیش که دولت جدید روی کار آمده است، تمام فعالیت‌های موسیقی مربوط به حوزه مقاومت و دفاع مقدس را تعطیل کرده‌اند و حتی می‌خواهند نام این جشنواره‌هایی که به مقاومت مربوط است را تغییر دهند و این در حالی است که رهبر معظم انقلاب بر مباحث فرهنگی و انقلابی تاکید می‌کنند.

وی بیان داشت: برای بانیان فرهنگی کشور متاسفم که با این رفتارها و اقدامات در دو سال گذشته قصد دارند مفاهیم مقاومت و جهاد  را کمرنگ کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 7 =