امیری اسفندقه «مذاکرات» را نقد می کند

مذاکرات

صبح هنر | نشست نقد و بررسی مجموعه شعر «مذاکرات» در موسسه فرهنگی شهرستان ادب برگزار می‌شود.

هفتمین برنامه «عصر اثر» که به نقد و بررسی مجموعه شعر «مذاکرات» مریم جعفری آذرمانی اختصاص دارد در روز چهارشنبه بیست و پنج شهریور  ماه در موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار خواهد شد.

در این جلسه شاعران و منتقدانی چون مرتضی امیری اسفندقه، حمیدرضا شکارسری و ابراهیم اسماعیلی اراضی به نقد و بررسی مجموعه شعر «مذاکرات» مریم جعفری آذرمانی خواهند پرداخت.

مریم جعفری آذرمانی یکی از غزلسرای معاصر است که تا به حال کتابهای متعددی نظیر: «سمفونی روایت قفل شده»، «پیانو»، «هفت»، «زخمه»،   «۶۸ ثانیه به اجرای این اپرا مانده است»، «قانون»، «صدای اره می آید»، «تریبون» و «دایره» از وی منتشر شده است. مجموعه شعر «مذاکرات» این شاعر نیز در سال ۱۳۹۲ توسط انتشارات شانی به چاپ رسیده  است.

سلسله جلسات ماهانه «عصر اثر» که از دی ماه ۱۳۹۳ با نقد و بررسی کتاب «آتش­گردان» امید مهدی‌نژاد و با هدف نقد و بررسی آثار ارزشمند ادبی و با حضور جمعی از شاعران و منتقدان مطرح کشور در موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب آغاز به کار کرد تا به حال نقد و بررسی کتابهای مهم حوزه شعر و ادبیات را پشت سر گذاشته است  که از این میان می‌توان به مجموعه شعرهای: «گزیده اشعار علی معلم دامغانی»، «نماشم» مرتضی امیری اسفندقه، «فیض بوک» ناصر فیض، «لحظه جهان» دکتر قربان ولیئی و کتاب نقد ادبی «نیست انگاری و شعر معاصر» یوسفعلی میرشکاک اشاره کرد.

 هفتمین برنامه «عصر اثر» در روز چهارشنبه بیست و پنجم شهریور و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در موسسه شهرستان ادب به نشانی خیابان شریعتی، تقاطع خیابان طالقانی، پلاک ۱۶۸ برگزار خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

42 − 41 =