«امیر تتلو» برای انرژی هسته ای خواند + دانلود

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، بعد از گذشت ۱۰ سال از ورود مساله هسته‌ای به عرصه فرهنگ عمومی، محصولات هنری، رسانه‌ای اندکی  در این زمینه تولید شده است. این روزها اما نماهنگ خوش ساختی با صدای «امیر تتلو»  (امیر حسین مقصودلو) خواننده ی زیرزمینی مشهور با عنوان «انرزی هسته ای»  منتشر شده که از لحاظ  محتوا و کیفیت فنی تولید، بحث های زیادی در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. اگر جستجوی کوتاهی در مورد این خواننده ی زیرزمینی داشته باشید به راحتی می توانید اطلاعات بیشتری در مورد او و آثاری که تاکنون تولید نموده به دست آورید.

در ابتدای کلیپ این جمله آمده است که: هیچ قدرتی نمی تواند ملت ایران را از داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای محروم سازد.

نکته ی دیگری که در تیتراژ این اثر به چشم می خورد، حمایت برخی ارگان‌ها و نهادهای نظامی کشور از آن است. این در حالی است که آثاری در این سبک و نیز کارهای امیر تتلو، غیر مجاز و زیر زمینی به شمار می آمده است.

476834_470

پس از پخش این کلیپ امیر تتلو یاداشتی در رابطه با ان و واکنش‌های به وجود آمده در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر نمود که به شرح زیر است:

وی نوشته است: «متاسفم براى دوستانى که تو کامنتا حرفاى زشت میزنن !! اینو بدونن که من هیچى نمیشنوم و فقط دارم محکم میرم جلو و ایشالا به زودى همه ى کشورمون پر از عشق میشه و همه باهم آشتى میکنن و همه پشت هم میشن و ایشالا تحریم ها هم برداشته میشه تا چشم دشمناى ایران و ایرانى دراد، کارى به حسودا ندارم که ضد کشورشون میرن سیاسى میخونن واسه یه اقامت یا ویدئوشون رو پر دختر میکنن ، که بگن خفنن !! واقعا فکر میکنید این کارا کار سختیه ؟!؟ واقعا فکر میکنید من نتونستم که نکردم ؟!؟ من واسه اینکار و این همکارى یعنى پروژه ى انرژى هسته اى چهارده سال زحمت کشیدم وصبر کردم و بهش ایمان دارم و واقعا بهش افتخار میکنم و بدونید این کار از ته دلم و با تمام انرژیمون بود ولى اینم بگم که خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که اگه چاپلوسم باشم واسه ى کشور و وطن خودم هستم نه واسه چهارتا اجنبى و خارجى»

 Amir-Tataloo-Energy-Hastei

دانلود

منبع: راه نوا

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 6