اکران «معراجی‌ها» به دوم اسفند موکول شد

علی سرتیپی مدیر فیلمیران شرکت پخش‌کننده فیلم «معراجی‌ها» به خبرنگار مهر گفت: سرگروه نمایش‌دهنده این فیلم سینما قدس است که این سالن هم‌اکنون در حال تجهیز شدن است، به همین دلیل از روز جمعه دوم اسفند ماه با توجه به پایان تجهیز سالن قدس، نمایش این فیلم هم آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه قرار بود فیلم از امروز چهارشنبه 30 بهمن‌ماه روی پرده برود، افزود:«معراجی ها» در 25 سینمای تهران و 20 سینما در شهرستانها روی پرده می رود.

پروژه «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی است که پیش از 40 بازیگر دارد. همچنین قرار است مجموعه تلویزیونی آن بهار سال آینده پخش شود.

معراجی ها

در خلاصه داستان «معراجی ها» چنین آمده است: قرار است تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه‌ها دفن شوند اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند که این امر آغاز قصه‌ای می‌شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند.

اکبر عبدی، حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی، مجید شهریاری، اصغرنقی زاده، اسماعیل سلطانیان، بهاره افشاری، مریم کاویانی و لاله صبوری هستند.

این فیلم در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در چند اکران خاص به نمایش در آمد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

60 − 53 =