اکران «نبرد خلیج فارس» و «پیام راشل کوری» در سومین دوره نمایشگاه «ایران نوشت»

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»،سید حامد فیروزی مدیرعامل مجموعه  نوشت افزار «خلیج فارس» خبر از اکران2 اثر انیمیشینی داد واظهار کرد: امروز در دو نوبت مختلف در سالن اجتماعات سومین دوره نمایشگاه «نوشت افزار اسلامی ایرانی» انیمیشن های «نبرد خلیج فارس» و «پیام راشل کوری» عصر امروز برای عموم علاقه مندان به نمایش درخواهد آمد.

اکران «نبرد خلیج فارس» و «پیام راشل کوری» در سومین دوره نمایشگاه «ایران نوشت»

وی در ارتباط با مضمون ومحتوای این انیمشن ها، گفت: برای اولین بار در ساخت وطراحی این انیمشن ها از طراحی های نوشت افزاری «خلیج فارس» استفاده شده است که به خودی خود این مسئله در نوع خود منحصر به فرد تلقی می شود.

این مدیر فرهنگی با  اعلام اینکه ما توانایی های زیادی در عرصه ساخت انیمیشن ها داریم، خاطرنشان کرد: مطمئنا این مسئله یک قدم بزرگ به حساب می آید که باید همچنان در مجموعه نوشت افزار خود «خلیج فارس» و دیگر تشکل های نوشت افزاری استمرار داشته باشد. خوشبختانه د طراحی کاراکتر و شخصیت ها یا محتوای این انیمشین به قدر ساختار حرفه ای را یدک می کشد که  بر همگان ثابت کرد که ما ظرفیت های زیادی در ساخت انیمیشن ها با موضوعات مقاومت و ایران 1404 داریم.

گفتنی است نمایشگاه ایران نوشت، به همت مجمع نوشت افزار اسلامی ایرانی و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 27 مرداد تا 6 شهریورماه، همه روزه از ساعت 10 تا 22 در محل مرکز آفرینش های کانون واقع در خیابان حجاب پذیرای بازدید کنندگان است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 5 = 5