اینستاگرام «نبرد خلیج فارس2» را تحمل نکرد +فیلم

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، به نقل «عمارفیلم»، اینستاگرام، صفحه گروه انیمشن کوثر فاطمه الزهرا (س) را پس از گذشت حدود دو هفته از راه اندازی آن، حذف کرد.

فرهاد عظیما، مسئول این گروه و کارگردان انیمیشن «نبرد خلیج فارس2» در گفت‌وگو با عمارفیلم در این‌باره  گفت: پس از قرار دادن بخشی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2» که مربوط به نبرد دریایی ایران و امریکا بود، مدیریت اینستاگرام بدون هشدار قبلی و با خلاف قوانین دانستن محتوا، صفحه ما را به صورت غیرقابل برگشت حذف کرد.

وی همچنین اضافه کرد: اینستاگرام از ایجاد صفحه جدید با نام کاربری مشابه جلوگیری کرده است.

گفتنی است صفحه اینستاگرام گروه انیمیشن فاطمه الزهرا (س) که تولید انیمیشن‌های معروفی مانند «پیام راشل کوری2» و «نبرد خلیج فارس1» را  در کارنامه دارد، با نام کاربری kosar3d  از حدود 2 هفته پیش در اینستاگرام ایجاد شده و توانسته بود در مدت اندکی از مرز 3هزار دنبال کننده عبور کند، اما به ناگهان این صفحه بدون هشدار قبلی از اینستاگرم حذف شد.

لازم به ذکر است مدیران این صفحه، مجددا صفحه دیگری را با نام کاربری kosar3d.ir برای اطلاع‌رسانی و نمایش آثار تولیدی گروه انیمیشن فاطمه الزهرا (س) راه‌اندازی نمودند.

در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از این انیمیشن را مربوط به نبرد دریایی ایران و امریکا مشاهده و دریافت نمایید.

قسمتهایی ازانیمیشن نبرد خلیج فارس2 – توپ ایرانی باهدف‌گیری لیزری، موفق به زدن ناو آمریکایی می‌شود.

دریافت – حجم 1mb

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2» (تنگه برمودا) اولین انیمیشن رئال (واقع گرایانه) سینمای ایران است که کارگردانی آن را فرهاد عظیما بر عهده دارد و محصول 3 سال کار، گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) در شهر مقدس مشهد است.

«نبرد خلیج فارس2» تنها انیمیشنی است که جرئت ورود به مقوله عظیم جلوهای ویژه در سطح  نزدیک به کارهای جهانی را داشته است. البته این اثر جدای مقوله جلوه های ویژه  و تصاویر جذاب این گروه در زمینه محتوا هم ورود خوبی به جنگ ایران وآمریکا داشته است به گونه ای به جرات می‌توان گفت این انیمیشن به گونه ای خط  ایدئولوژی سپاه پاسداران را که برگرفته از تفکر اسلامی و انقلابی ناب است را در یک جنگ تمام عیار و نابرابر به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد که اگر دشمنان اسلام قصد تعدی به ایران اسلامی را داشته باشند چگونه نیروی ایمان و قدرت سلاح‌های ایرانی کار دشمن را در خلیج فارس و… یکسره می‌کند.

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» محصولی از گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) و سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به گفته فرهاد عظیما، کارگردان این انیمیشن، کار تولید آن به پایان رسیده است و بزودی شاهد رونمایی از این انیشمین سینمایی خواهیم بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

38 − = 29