تتلو، انرژی هسته ای و کشور عجیب ما!

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، ماجرای کلیپ جنجالی امیر تتلو درباره انرژی هسته‌ای هنوز حاشیه‌های فراوان دارد؛ حاشیه‌هایی که دامنه آنها از شایعه پیرامون برخورد انضباطی با برخی مسئولان نیروی دریایی ارتش تا برخی مطالب درباره نقش شبکه تلویزیونی افق در شکل‌گیری این کلیپ تشکیل می‌شود.

در جدیدترین واکنش به این ماجرا، میثم محمدحسنی، مسئول شرکت فرهنگی دلصدا و همچنین برادر احسان محمدحسنی، رئیس سازمان رسانه‌ای اوج نامه‌ای سرگشاده درباره این کلیپ جنجالی نوشته و خودش را مسئول تولید آن معرفی کرده است.

متن کامل این یادداشت اینترنتی را در ادامه بخوانید:

کشور عجیبی داریم!!

موسیقی رپ یک روز خوب است و حلال، یک روز بد است و حرام! یک روز تیتراژ خندوانه و خیلی

برنامه‌های دیگر است و روزی اگر برای انرژی هسته‌ای استفاده شود، حرام می شود!!

کشور عجیبی داریم!!

وقتی یک خواننده پر طرفدار می‌آید و برای آرمان های انقلاب می‌خواند، می‌شود پاچه خوار نظام و رژیم!!

و از آن سو اگر بازیگری برهنه شود و بی‌شرمانه تصاویر عریانی خودش را منتشر کند، می‌شود آزادی اندیشه و نباید گفت که بالای چشم‌ات ابروست!

کشور عجیبی داریم!!

وزارت فخیمه ارشاد به جاسوس‌های BBC مجوز فعالیت می‌دهد، برای آنچه که از قبل مشخص است و همه می‌دانند که چه خواهد شد؛ اما امثال حامد زمانی و امیر تتلو که برای ارزشی خواندن ، روزانه چند هزار فحش می‌خورند، هنوز موفق به دریافت مجوز نشده‌اند.

کشور عجیبی داریم!!

مجلس سریعا برای برای یک کلیپ به نام انرژی هسته‌ای جلسه تشکیل می‌دهد و خط و نشان می کشد! از آن طرف فلان خواننده و کارگردان و… بارها بر علیه انقلاب، تولید می‌کند و فیلم می‌سازد و… و مجلس حرکتی از خود نشان نمی‌دهد…

کشور عجیبی داریم!!

اگر کسی مثل تتلو از گذشته خودش ابراز ندامت کند و برای ارزش ها بخواند، تا ابدالدهر به او شک داریم که برای چه و کدام منفعت ابراز ندامت کرده؟ آیا اگر چون اویی، برای رئیس جمهور محترم خوانده بود، زودتر به منافع شخصی اش نمی رسید تا اینکه برای انرژی هسته ای و شهدا بخواند؟!

کشور عجیبی داریم!!

آقا فرمود: «در برخورد با مسائل تهاجم فرهنگی، پدیده را در اول ورود و حتی قبل از ورود باید بشناسیم، اگر یک فکر و روش در دنیا دارد رایج می‌شود، پیداست که به اینجا هم خواهد آمد. دنیا، دنیای ارتباطات است، نمی‌شود حصار کشید!»

اما از آن طرف خیلی‌ها هنوز بر سر حلال یا حرام بودن موسیقی مانده اند. چه رسد به اینکه برنامه ای برای موسیقی‌های نوظهور داشته باشند.

کشور عجیبی داریم!!

مجله ایده آل، تیتر یک و عکس روی جلدش، تتلو می شود و هیچ کس دم از زیرزمین و سوءسابقه نمی زند! اما اگر همان تتلو برای انرژی هسته ای بخواند و ارزش‌ها، یقه‌ی ارتش را می‌گیریم که چرا با خواننده زیرزمینی همکاری کردی و اثری به این فاخری برای فرهنگ کشور تولید کردی؟ اصلا ارشاد چطور به این مجله مجوز می‌دهد ولی به آن کلیپ نه؟! فرق این دو کجاست؟!

به هر حال با همه عجایبی که در این کهن مرز و بوم دیده‌ام و اکنون به اوج خود رسیده است، به عنوان کوچکترین سوار سفینه‌ی هدایت گر انقلاب اسلامی، دست هر انسان آزاده ای که در پی نجات باشد را خواهم گرفت و به عرشه کشتی خواهم رساند. ولو عجایب این سرزمین با تلفن های پرایوت، تهدید کنند و برخی مسئولین محترم، تحریم!

از اهلبیت و رفتارش، از آقا و حرف هایش، آموخته ام که باید برای همه اقشار جامعه برنامه داشت. اسلام و انقلابی که برای هر نوع سلیقه، فکر و برنامه نداشته باشد، به درد جرز دیوار هم نمی خورد. پس لطف فرموده و زودتر ما را محبوس کنید. چرا که آزادی ما مترادف است با جذب حداکثری، ولو به مزاج بعضی‌ها خوش نیاید.

آزادی ما مساوی است با تولید، حرکت و…. وبرای برخی مرداب های راکد، صدای آب روان کر کننده است… پس زودتر سلول ما را آماده کنید.. فقط بی زحمت اینترنت WiFi هم داشته باشد.

امضا: میثم محمد حسنی؛ مسئول شکل‌گیری جرم بزرگی به نام کلیپ انرژی هسته‌ای

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50 − 45 =