تجلیل از ۳۳ سال حضور و تلاش «فرج‌ا… سلحشور»

صبح هنر | به پاس فعالیت و حضور مستمر و تلاش‌های فرج‌ا… سلحشور در عرصه هنر انقلاب، آئین تجلیل از این هنرمند پیش‌کسوت سه‌شنبه ساعت‌١٥ در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.
بنا براین گزارش؛ فرج‌ا… سلحشور فعالیت در عرصه هنر انقلابی را از آغازین روزهای انقلاب در حوزه هنری آغاز کرد و برای رسیدن به نقطه مطلوب هنر انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نبود. وی در ابتدای فعالیتش با بازیگری وارد عرصه سینما شد و در فیلم «توبه نصوح» و «پرواز در شب» به ایفای نقش پرداخت.
کارنامه فعالیت سلحشور سرشار از علاقه و محبتش به قرآن کریم و اهل بیت (ع) است. او حضور چشمگیری در عرصه فرهنگ و هنر انقلاب داشته و همواره کوشیده است که در آثارش فرهنگ قرآنی را ترویج کند و با هنر و درکی درست از مفاهیم قرآنی، آثاری در شأن انقلاب پدید آورد. این همه و بسیار بیشتر از این او را در جایگاهی نشانده است که اینک اگر او را «علمداری در هنر انقلاب» بدانیم گزاف نیست.
سلحشور در سه دهه فعالیت خود تلاش کرده است تا در آثارش فرهنگ قرآنی و سیره ائمه و پیامبران را لحاظ کند و با ساخت سریال‌های «ایوب پیامبر»، «مردان آنجلس»
و «یوسف پیامبر (ع)» توانست به شکل شایسته‌ای قصص قرآنی را برای مخاطب بازگو کند و علاوه بر ایران در منطقه نیز مورد توجه قرار گرفت.
مراسم تجلیل از این هنرمند ارزشمند و چهره فعال فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه مورخ پنجم خرداد ماه ساعت‌١٥ در خبرگزاری فارس برگزار خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

54 − = 44