تکلیف «دار و دسته دارعلی» مشخص شد

daro dasteصبح هنر | اکبر صحرایی از اتمام مجموعه «دار و دسته دارعلی» و انتشار آخرین مجلد از این مجموعه از سوی انتشارات سوره مهر خبر داد.

صحرایی، نویسنده، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی تسنیم، با اشاره به جدیدترین آثار در دست انتشار خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش و اتمام مجموعه «دار و دسته دارعلی» هستم که با پایان جلد هفتم، این مجموعه هم به اتمام خواهد رسید. آخرین جلد این مجموعه، «جُنگ دار و دسته دارعلی» نام گرفته است.

وی ادامه داد: جلد ششم «بمب کلاغی» نام دارد که در ادامه همان پنج جلدی است که به چاپ رسید و به‌صورت یک داستان بلند تکلیف دارو دسته‌دار علی مشخص و به اتمام می‌رسد. جلد هفتم هم با عنوان «جنگ دسته‌ دارعلی» است که در آن روایت‌های کوتاه یک‌صفحه‌ای در قالب مینی‌مان در مورد دار و دسته ‌دارعلی قرار دارد.

این نویسنده درباره ادامه‌دار بودن این مجموعه گفت: به نظرم این مجموعه می‌تواند ادامه‌دار باشد و در جلدهای دیگر به داستان‌های این اثر پرداخت، اما در حال حاضر قصد این کار را ندارم. شاید پنج سال آینده این کار را ادامه بدهم.

به گفته وی، دو جلد آخر این مجموعه برای چاپ به انتشارات سوره مهر سپرده می‌شود. «دار و دسته دارعلی» مجموعه طنز از اکبر صحرایی است که در آن با نگاهی طنز به دفاع مقدس و ماجراهای آن پرداخته می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

67 − 57 =