آغاز ثبت‌نام اکران دانشگاهی «شاهزاده روم»

انیمیشن «شاهزاده روم»

ثبت نام برای اکران‌های دانشگاهی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» از امروز ۲۳ آبان ماه آغاز شد.

ثبت نام برای اکران‌های دانشگاهی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» از امروز ۲۳ آبان ماه آغاز شد.  متقاضیان اکران دانشگاهی این انیمیشن می توانند از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ شب با شماره تلفن ۰۹۳۸۴۴۶۰۳۴۴ تماس بگیرند.

اکران فیلم سینمایی «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری که محصول سینمایی گروه «هنر پویا» (کنسرسیوم مشترک موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان) است، از سیزدهم آبان ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز گردیده و تاکنون با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.

انیمیشن «شاهزاده روم» قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح(ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» تا روز گذشته ۲۲ آبان‌ماه گفت: فروش فیلم بسیار خوب بوده است و تاکنون به فروش ۱۱۵میلیون تومانی دست یافته است و شب گذشته به فروش ۳۰میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش فیلم در شهرستان‌ها گفت: از سه شنبه هفته گذشته فیلم در شهرستان ها اکران شده است هنوز آمار دقیقی در دست نیست اما اقبال مخاطبین در شهرستان هم بسیار خوب بوده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

61 − = 60