خاطرات «دختر شینا» و «آن بیست و سه نفر» شنیدنی شدند

آن بیست و سه نفر

سوره مهر الکترونیک برای نخستین‌بار کتاب‌های گویا از «دختر شینا» و «آن بیست و سه نفر» را در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌کند.

امین نادری، مدیر سوره مهر الکترونیک، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اقدامات این بخش از انتشارات سوره مهر در سال ۹۴ گفت: سوره مهر الکترونیک به منظور ایجاد راهی برای دسترسی آسان مخاطبان به کتاب‌های انتشارات سوره مهر، بخشی از تمرکز فعالیت‌ها خود را بر تولید نسخه‌های الکترونیکی از کتاب‌های خود کرد. در سال ۹۴ تعداد ۷۰۰ عنوان کتاب الکترونیکی متنی تولید و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

وی ادامه داد: این آثار هم از طریق فروشگاه اختصاصی انتشارات سوره مهر قابل خریداری است و هم از طریق فروشگاه‌های طاقچه، فراکتاب، کتابراه، خط و … .

مدیر سوره مهر الکترونیک در ادامه به فعالیت‌های این انتشارات برای تولید کتاب‌های گویا اشاره کرد و یادآور شد: پیش‌تر کتاب‌های «گوشواره عرش» که توسط آقای موسوی گرمارودی ضبط شده، کتاب «نامه‌های کوفی» با صدای سعید بیابانکی ، «دختران opd »، «جای امن گلوله‌ها» و «دریا خانم» تولید شده بود. در سال ۹۴ کتاب‌های «دختر شینا»، «آن بیست و سه نفر»، «فرنگیس» و «یکشنبه آخر» تولید شده و برای اولین‌بار در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

به گفته وی؛ همچنین قرار است کتاب‌های «مهمان صخره‌ها»، «ای کاش گل سرخ نبود» و «حماسه یاسین» نیز در این قالب تولید و عرضه شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 7 = 2