دانلود برنامه «دو نیم ساعت» با موضوع جشنواره عمار

به گزارش صبح هنر، برنامه «دو نیم ساعت» یک شنبه ۱۵ دی با موضوع بررسی عملکرد و اهداف جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور آقایان نادر طالب زاده دبیر و دکتر ابراهیم فیاض از داوران این جشنواره پخش شد. طالب زاده در این برنامه از ضرورت های تشکیل و تداوم این جشنواره گفت و دکتر فیاض از اثرات حقیقی این جشنواره در تمدن سازی.  پیشنهاد می کنیم در صورتی که موفق به تماشای این برنامه دیدنی نشدید حتما آن را دانلود کرده یا به صورت آن لاین تماشا کنید:

لینک دانلود

لینک تماشای آن لاین

نکاتی مختصر از این برنامه مفصل:
در این برنامه دکتر فیاض گفت : جشنواره عمار به دنبال شخصیت ها و قهرمانانی است که غالبا در جشنواره های رسمی دیده نمی شوند .

عضو هیات علمی دانشگاه تهران افزود : کار عمار برجسته سازی شخصیت های درون فرهنگ ایرانی با هویت انقلابی و ایرانی است .

نادر طالب زاده هم در ادامه گفت : جشنواره عمار بعد از 30 سال به صورت خودجوش بوجود آمده است .

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار تصریح کرد: علت بوجود آمدن جشنواره عمار بعد از 30 سال این بود که یک خلایی وجود داشت و این خلاء را هیچ کس پر نکرده بود همه چیز در اکثر جشنواره ها وجود داشت لذا در مورد حفظ ریشه ها و افق انقلاب و حمایت و حفاظت از انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده بین المللی که خودش یک موضوع ویژه است همانند سینمای کودک و سینمای جنگ این جشنواره مردمی آغاز به کار کرد .

طالب زاده گفت : ما در عصری هستیم که باید به شخصیت هایی که پنهان اند و حامیان انقلاب اسلامی هستند توجه شود .

دبیر جشنواره فیلم عمار گفت : در جشنواره چهارم تمامی آثاری که به جشنواره ارسال شده اند از نظر تکنیکی فاخر و با کیفیت بالا هستند .

طالب زاده با بیان اینکه آثار این جشنواره در 1200 روستا در حال نمایش است افزود: بسیاری از حامیان انقلاب اسلامی در روستاها هستند .

فیاض در بخش پایانی صحبت های خود گفت: عمار با نشان دادن خود مردم به خودشان آنان را به یک خودآگاهی می رساند و این گامی جدی در عرصه تمدن سازی است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 5 = 3