حکم فاضل نظری برای مصطفی جمشیدی

مصطفی جمشیدی

فاضل نظری، معاون هنری حوزه هنری با حکمی «مصطفی جمشیدی» را به عنوان دبیر علمی هشتمین جشنواره داستان انقلاب منصوب کرد.

متن کامل حکم معاون هنری حوزه هنری برای انتصاب «مصطفی جمشیدی» به عنوان دبیر علمی هشتمین جشنواره داستان انقلاب به شرح ذیل است:

«جناب آقای مصطفی جمشیدی

نظر به شایستگی‌های ادبی و تجربه‌ها و داشته‌های ارزشمند هنری و فرهنگی جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی هشتمین جشنواره داستان انقلاب منصوب می‌شوید.

یکی از دستاوردهای گرانقدر انقلاب شکوه‌مند اسلامی ایران در عرصه ادبیات و هنر ایجاد گفتمان آرمان خواهی مبتنی بر ارزشهای دینی و ثبت حقایق افتخارآمیز تاریخ این مرز و بوم است.

جشنواره داستان انقلاب که با اهداء جایزه امیرحسین فردی همراه است در واقع گزارشی از بیان خلاق و روایت هنرمندانه نویسندگان جوان و متعهد از تاریخ پرافتخار و اراده شکست‌ناپذیر ملتی است که پرچم آزادگی و عزت‌طلبی را به بهای خون جگرگوشه‌های خود بربام دنیا برافراشته است.

ان‌شاءالله این جشنواره‌ها در هشتمین منزل خود با قضاوتی دقیق مبتنی بر اهداف این جایزه ادبی بتواند در مسیر جریان‌سازی صحیح در عرصه ادبیات انقلاب گامی مؤثر بردارد.

فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری»

مصطفی جمشیدی متولد ۱۳۴۰، نویسنده و مسئول حوزه سینمای اقتباسی بنیاد سینمایی فارابی است. کتاب «لغات می‌غ» از آثار وی، یکی از پنج کاندیدای کتاب سال جایزه ادبیات متفاوت در سال ۸۳ بوده است.

از آثار وی می‌توان به رمان «بوفاری ۴»، «بیداری»، «گزارش وقایع نخل»، «شب رنج موسی»، «معبر به آخرالزمان»، «شنیدن آوازهای مغولی»، «خود نوشت»، «بازیافته‌های شهر دلتنگ»، «وقت نیایش ماهی‌ها» و «سونات عدن» اشاره کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

80 − = 77