«دختر شینا» همچنان می‌فروشد؛ ۸۴ هزار نسخه در ۳ ماه

shina1

«دختر شینا» عنوان کتابی است از بهناز ضرابی‌زاده که داستان زندگی یکی از همسران شهدا را روایت می‌کند. این کتاب از زمان انتشار تاکنون با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده است.

«دختر شینا» عنوان کتابی است از بهناز ضرابی‌زاده که از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است. این کتاب که داستان زندگی زنده‌یاد قدم‌خیر محمدی را روایت می‌کند، از همان ابتدا با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده و جزو پرفروش‌های ناشر در ایام مختلف سال اعلام شده است.

همزمان با برگزاری مسابقه کتاب و زندگی با محوریت این کتاب و تبلیغ آن با روش تیزر سینمایی، استقبال از این کتاب در ماه‌های اخیر بیش از گذشته بوده است؛ به طوری که طبق آمارهای اعلام شده در پاییز امسال تعداد ۸۴ هزار نسخه از این کتاب به فروش رفته است.

«دختر شینا» به دلیل نثر روان و صمیمی یکی از خاطرات خواندنی در حوزه دفاع مقدس است که توانسته در کنار دیگر کتاب‌‌هایی که با محوریت نقش زنان در دفاع مقدس نوشته شده؛ آثاری مانند «دا»، نام خود را به ماندگار کند. کتاب با دوران کودکی قدم‌خیر محمدی آغاز می‌شود و تا شهادت همسر ادامه می‌یابد. راوی صمیمانه خاطراتش را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و این را می‌توان از نثر ساده و روایت کتاب فهمید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

70 − 60 =