درخواست متفاوت پدر شهید غواص از رهبر معظم انقلاب

نمایش دریادلان

صبح هنر | پدر شهید حسینعلی بالویی غواص خط شکن از رهبر انقلاب درخواست کرد تا گوشی چشمی به نمایش «دریادلان» داشته باشند.

اصغر بالویی پدر غواص شهید حسینعلی بالویی نمایش «دریادلان» با حضور وی آغاز شد، گفت: به رهبر انقلاب تبریک می گویم که جامعه ما چنین جوانانی دارد که حماسه شهدای غواص را به تصویر می کشند.

وی افزود: از رهبر انقلاب درخواست دارم که گوشی چشمی به نمایش دریادلان و جوانانی که به عشق شهدا در زیر باران در پارک دانشجو به آب می زنند داشته باشد. از ایشان می خواهم که دستور دهند تا به این جوانان توجه شود. زیرا این گروه تنها با عشق خود این نمایش را به صحنه آوردند.

پدر شهید بالویی در ادامه تصریح کرد: این نوع حمایت از نمایش «دریادلان» به نوعی بی توجهی به حماسه شهدای غواص است. از همه مسئولان کشور می‌خواهم از این نمایش حمایت کنند تا فرهنگ شهدا ترویج پیدا کند تا خون آنها پایمال نشود.

«دریادلان» جدید‌ترین نمایش کارگاه تئا‌تر خیابانی ایران است که انتظار مادر شهیدی را سالهاست در جست‌و‌جوی فرزند خود را ندیده است روایت می‌کند.

این اثر نمایش که طراحی حرکت آن را علی براتی برعهده دارد، رضا راد، روح اله سنایی، سروش کریمی‌نژاد، مهرداد آبجار، مجید فاطمی، میلاد محمدزاده، محمدرضا ابراهیمی، محسن لطیفی، آصف جاودانفر، یونس حمزه لویی، سیدمهدی باقری، آرمان صلحی، محمدعلی شهریاردوست، پیمان گنجی، سامان توحیدی، علی آبسالان، محمد گل گزی، علی گل گزی، احسان سخی، علی پناهی، اشکان پناهی، علی باقری و رستا رضوی حضور دارند.

همچنین حسین مسافرآستانه به عنوان مشاور هنری و روح الله زندی به عنوان مجری طرح در این اثر نمایشی حضور دارند.

نمایش «دریادلان» از ۲۶ شهریور ماه به مدت ۱۰ شب هرروز ساعت ۱۹: ۳۰ در حوض بزرگ پارک دانشجو اجرا می‌شود.

منبع: فارس

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 7 = 3