راه‌اندازی میز چهره‌های هنر انقلاب با حضور هنرمندان شاخص

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، فروشگاه سوره مهر در خیابان انقلاب روز سه شنبه با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری آغاز به کار می‌کند.

حیدر ایمنی، مدیر روابط عمومی انتشارات سوره مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: فروشگاه کتاب سوره مهر در میدان انقلاب به مساحت تقریبی 500 متر مربع آماده بهره برداری است که روز سه شنبه افتتاح رسمی می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: صبح روز سه شنبه و از ساعت 11 صبح با حضور چهره‌های هنر انقلاب و آقای حمزه‌زاده مدیر عامل انتشارات سوره مهر و محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری این فروشگاه رسما آغاز به کار می‌کند.

وی به مهیا کردن پاتوقی برای حضور چهره‌های هنر انقلاب در این فروشگاه اشاره کرد و افزود: میز چهره‌های هنر انقلاب اسلامی در فروشگاه راه‌اندازی می‌شود تا حضور چهره‌های هنر انقلابی را در آن شاهد باشیم، نخستین چهره انقلابی «مرتضی سرهنگی» است که در فروشگاه حاضر خواهد شد چرا که وی به عنوان برترین چهره سال هنر انقلاب اسلامی معرفی شد.

مدیر روابط عمومی سوره مهر به سه چهره دیگر مثل فاضل نظری، نرگس آبیار و مسعود نجابتی اشاره کرد و ضمن اعلام اینکه اینگونه چهره‌ها نیز در فروشگاه حضور خواهند داشت، گفت: هماهنگی‌هایی صورت گرفته تا از حضور نویسندگان و شاعران برجسته که آثار آنها برگزیده جشنواره‌ها شده و جوایزی را از آن خود کرده‌اند در فروشگاه به شکل ویژه استفاده شود تا این افراد به شکل راهنما به پرسش‌های مخاطبان پاسخ داده و انها را راهنمایی کنند چرا که این افراد دارای اعتبار هستند.

وی در ادامه به حضور آثار پرفروش اشاره کرد و عنوان داشت: این میز همچنان به عنوان پاتوق فعال خواهد بود تا چهره‌ها کتاب‌هایشان را به مخاطبان پیشنهاد دهند.

این کتابفروشی که جنب سینما بهمن در ضلع شمالی شرقی میدان انقلاب اسلامی ایجاد شده است. زمان این افتتاحیه پیش از این بارها تغییر کرده بود و زمان‌های گوناگونی برای آغاز به کار این فروشگاه اعلام می‌شد اما در نهایت سه شنبه افتتاحیه رسما برپا می شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

23 − = 14