«رسوایی ۲» نیم میلیاردی شد

رسوایی 2

فیلم‌های اکران دوم نوروزی مورد توجه مخاطب قرار گرفت و در این میان «رسوایی ۲» گوی سبقت را از فیلم‌های دیگر ربود.

در هفته گذشته فیلم‌های دوم اکران نوروزی توجه مخاطبین را به خود جلب کرد و در این میان فیلم کمدی یک دزدی عاشقانه نیز توانست با مخاطب ارتباط برقرار کند.  رسوایی ۲ از جمله فیلم‌های اکران دوم نوروز است که توانسته به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند و با اغاز تبلیغات این فیلم پیش‌بینی می‌شود روند صعودی بیشتری را طی کند.

امیر قطبی مدیر پخش دفتر فیلم‌ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم رسوایی و یک دزدی عاشقانه گفت: رسوایی ۲ شب گذشته تا پاسی از شب اکران فوق‌العاده داشت و ۷ سالن سینما فیلم را به صورت فوق‌العاده نمایش دادند. سالن‌های آزادی، ایران، ملت، شکوفه، کوروش و ماندانا سالن‌هایی بودند که با اقبال مخاطب به فروش فوق‌العاده رسیدند.

رسوایی ۲ تا پایان شب گذشته در تهران به ۴۶۰ میلیون تومان دست یافت و تنها با نمایش ۲ روزه فیلم در مشهد فروش کل فیلم به رقم ۵۳۰ میلیون تومان رسید. پیش‌یینی می‌شود امشب در تهران فروش فیلم ۵۰۰ میلیون تومان را رد کند.

وی ادامه داد: یک دزدی عاشقانه در تهران تا شب گذشته به فروش ۲۴۰ میلیون تومان رسید و اکران شهرستان‌های فیلم در هفته آینده خواهد بود.

وی درباره فیلم‌های سینمایی بادیگارد و ابد و یک روز گفت: بادیگارد در تهران ۱۸ سالن در اختیار داشت و پس از ۵۷ روز نمایش در تهران به ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان و در شهرستان ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دست یافت که مجموع فروش فیلم ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

فیلم سینمایی ابد و یک روز در تهران به فروش ۵میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان دست یافت که در کل فروش فیلم ۷ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان بوده است.

قطبی ادامه داد: فیلم سینمایی ابد و یک روز شب گذشته در سینما آفریقا بعد از اتمام اکران فیلم محمد رسول‌الله به نمایش درآمد و ۱۰ میلیون تومان فروش داشت.

مهدی صباغ‌زاده مدیر دفتر پخش نیمروز فیلم، درباره فروش فیلم مانی حقیقی، گفت: تا کنون فروش فیلم «اژدها وارد می‌شود»، قابل توجه بوده و چهارشنبه شب ۵۲ میلیون تومان در تهران فروش داشته است. فروش فیلم به مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان تا کنون رسیده است.

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش «پنجاه کیلو آلبالو»، گفت:‌ فیلم در تهران ۲۴ سالن دارد و در هفته هشتم نمایش به فروش ۶ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان دست یافته است،‌در شهرستان به فروش ۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان دست یافته که روی هم فیلم تا کنون ۱۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروش رفته است.

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش «خشم و هیاهو»‌،گفت:‌ فیلم پس از ۸ هفته نمایش در تهران به فروش یک میلیارد و ۹۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان به فروش ۲۷۵ میلیون تومان. تا کنون فروش فیلم یک میلیارد و ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره فروش «خنده‌های آتوسا»‌، گفت:‌فیلم پس از دو هفته نمایش در تهران به ۲۱۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان نیز ۳۵ میلیون تومان فروخته است که در کل تا کنون به فروش ۲۴۵ میلیون تومان دست یافته است.

منبع: فارس

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 6