سردار نقدی: برادران سلحشور از پیشتازان جهاد فرهنگی کشور هستند

به گزارش صبح هنر، «سردار محمدرضا نقدی» که صبح امروز -جمعه 13 دی ماه- در مراسم تشییع پیکر مادر برادران سلحشور (فرج‌الله و مهدی) حضور یافته بود، در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مرحومه حمیدی تربیت کننده فرزندانی بوده که امروز درخط مقدم جهاد فرهنگی کشور هستند.

وی ادامه داد: هم برادر ارزشمند و هنرمند آقای فرج‌الله سلحشور که خالق برترین آثار سینمایی و تلویزیونی هستند و هم بردار مداح و بزرگوارمان آقای مهدی سلحشور از پیشتازان جهاد فرهنگی و موفق در این میدان هستند و وظیفه ما بود که ارج بگذاریم به مادری که چنین فرزندان انقلابی و متعهدی را تربیت کرده است.

سلحشور: با فوت مادرم وسیله اتصال به آسمان از من گرفته شد

«فرج‌الله سلحشور» نیز در حاشیه مراسم تشییع پیکر مادرش گفت: مادرم زن بسیار بزرگی بود که در راه تربیت ما فرزندانش خیلی تلاش کرد. او 7 دختر و 2 پسر بزرگ کرد که همه و هرکدام به نحوی در راه اسلام قدم برمی‌دارند.

وی ادامه داد: با درگذشت ایشان که خانم مؤمنه‌ای بودند و همواره برای ما دعا می‌کردند، وسیله اتصالم به آسمان و وسیله التجاء دعایم از من گرفته شد.

کارگردان سریال مردان آنجلس تصریح کرد: هرچه دارم از دعای مادرم است و من نگران هستم که این وسیله از من گرفته شد.

وی افزود: امیدوارم و انشاءالله که در آن دنیا ایشان دستشان باز باشد و پیش ائمه معصومین شفاعت ما را بکنند و از آن دنیا باز هم دعای خیرشان شامل حال ما بشود.

مراسم ختم مرحومه حمیدی روز یکشنبه -15 دی ماه- در مسجد بلال صداوسیما برگزار می‌شود.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین

تشییع پیکر والده فرج الله سلحشور کارگردان سینما

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

36 − 28 =