سریال حضرت‌موسی (ع)، در انتظار تامین بودجه است

فرج الله سلحشوربه گزارش صبح هنر به نقل از سینماپرس، فرج‌الله سلحشور در رابطه با روند نگارش و تولید سریال «موسی(ع)» اظهار داشت: تا کنون ۶۰ قسمت از فیلمنامه سریال «موسی(ع)» نوشته شده است، این بخش از فیلمنامه مربوط به حضور حضرت موسی و بنی اسرائیل به وادی تیه و ۴۰ سال سرگردانی آنها در این وادی می‌شود.
وی در پاسخ به این پرسش که «چرا تولید این سریال طبق برنامه ریزی‌های شما در سال ۹۲ اتفاق نیافتاد؟» عنوان کرد: می توانستیم که تولید این سریال را در سال ۹۲ آغاز کنیم اما مشکل اینجاست که بودجه‌ای برای ساخت این سریال در اختیار ما قرار داده نشده است، شاید یکی از دلایل این موضوع سنگین بودن هزینه‌های ساخت این سریال باشد.

سلحشور تصریح کرد: اگر امروز بودجه ساخت فیلم را به ما بدهند، ما نیز از فردا پیش تولید کار را آغاز خواهیم کرد، در صورتی که این اتفاق رخ بدهد یعنی بودجه به زودی در اختیارمان قرار بگیرد و مراحل پیش تولید نیز طبق اصول خود پیش برود قطعا سال آینده تصویر برداری این سریال را آغاز خواهیم کرد.

وی در رابطه با انتخاب بازیگران سریال نیز خاطر نشان کرد: هنوز هیچ بازیگری برای این سریال انتخاب نشده است و همه این مسائل به روشن شدن تکلیف بودجه این سریال باز می‌گردد، در بخش خصوصی هم با چند بخش برای سرمایه گذاری گفت و گو انجام داده‌ایم اما هنوز پاسخ روشنی در این رابطه دریافت نکرده‌ایم.

گفتنی است سلحشور پیش از این در مورد سریال حضرت موسی(ع) گفته بود: این سریال عظیم‌ترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است و خیلی فراتر از توان ماست البته از لحاظ تکنیکی هم باید خود را بالا بکشیم که نیاز به بودجه دارد. باید ببینیم مسئولین ذیربط برای این کار وقت می‌گذارند یا خیر.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 3 = 3