سکوت «بادیگارد» شکست + عکس

فیلم بادیگارد

صبح هنر | بعد از بیش از یک ماه سکوت رسانه ای عوامل فیلم سینمایی بادیگارد، امروز وب سایت رسمی این فیلم خبر پایان فیلمبرداری این پروژه را منتشر کرد.

از بازه زمانی ۳۰ خرداد تا امروز تنها سه خبر در سایت فیلم بادیگارد منتشر شده که دو خبر مربوط به اعلام عوامل فیلم بوده و اطلاعات خاص دیگری درباره فیلم منتشر نکرده اند. در خبر امروز هم تنها به اعلام خبر پایان فیلمبرداری بسنده شده و اطلاعات خاص دیگری در خصوص داستان یا تصاویر جدید فیلم در اختیار مخاطبان قرار نگرفته است.

پژمان لشکری‌پور مجری طرح فیلم سینمایی «بادیگارد» در گفت‌و‌گو با سایت رسمی فیلم بادیگارد، ضمن اعلام پایان فیلمبرداری تازه‌ترین اثر سینمایی ابراهیم حاتمی‌کیا در شامگاه پنج‌شنبه دوم مهرماه ۱۳۹۴ به بیان پاره‌ای توضیحات پیرامون انجام مراحل فنی فیلم و آماده‌سازی آن برای جشنواره فجر و همچنین مطالب منتشر شده تحت ‌عنوان خلاصه‌ داستان فیلم در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف پرداخت.

لشکری‌پور گفت: فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» از دهم تیرماه و همزمان با ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه مبارک رمضان در تهران آغاز گردیده و با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی عوامل و دست‌اندرکاران فیلم، شامگاه پنج‌شنبه دوم مهرماه مصادف با عید سعید قربان در تهران پایان یافت.

فیلم سینمایی بادیگارد

وی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اولین نمایش و حضور فیلم سینمایی «بادیگارد» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: همانطور که «بادیگارد» در تولید و فیلمبرداری اثر، مراحل دشوار و پرحجمی را پشت سر گذاشت در مراحل پس از تولید یعنی تدوین، صداگذاری، ساخت موسیقی و به وِیژه جلوه‌های بصری نیز دقت، تلاش و وسواس ویژه‌ای را می‌طلبد که یقیناً آماده‌سازی نهایی فیلم و ارائه آن به جشنواره منوط به حصول استانداردهای کیفی در تمامی این زمینه‌هاست.

لشکری‌پور همچنین در خصوص عدم انتشار عکس و خبر و خلاصه داستان در سایت رسمی فیلم و نشر خلاصه داستان‌های مختلف در مطبوعات و رسانه‌ها چنین توضیح داد: نظر و تمایل شخص آقای حاتمی‌کیا بر این بود که در هنگام فیلمبرداری عکس و خبری به طور رسمی از سوی فیلم منتشر نشود و لذا هر زمان تصمیم بر آن شد که عکس و اخبار تکمیلی در مورد فیلم منتشر شود طبعاً طبق اعلام قبلی و روال سابق همکاران رسانه‌ای قادر به استفاده از تازه‌ترین اخبار و مطالب از طریق همین سایت خواهند بود.

بنابراین لازم به ذکر است همه آنچه که در سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و جراید مختلف تحت عنوان خلاصه داستان فیلم منتشر گردیده مبتنی بر شنیده‌های پراکنده خبرنگاران و همکاران محترم رسانه‌ای بوده که توسط نگارندگان بسط و گسترش یافته و منتشر گردیده است به همین دلیل بعضاً شاهد بروز تفاوت‌هایی در اخبار و تحلیل‌های منتشر شده از داستان فیلم در رسانه‌های گوناگون بودیم که لزوماً مورد تأیید نیست و همچنان تأکید می‌کنم آنچه موضع و نظر رسمی گروه سازنده فیلم «بادیگارد» محسوب می‌شود قطعاً در صورت صلاحدید از طریق همین سایت منعکس و منتشر خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

باید منتظر ماند و دید آیا سایت رسمی فیلم بادیگارد با انتشار اطلاعات و تصاویر جدیدی مخاطبان را غافلگیر خواهد کرد یا دوباره فصل جدیدی از سکوت آغاز خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

53 − = 45