«شاهزاده روم» از مرز ۳ میلیارد گذشت

انیمیشن «شاهزاده روم»

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» گفت: هم اینک فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۱۵۵ میلیو تومان رسیده است . فیلم شب گذشته به فروش ۱۵ میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم در شهرستان ها ۳۵ سالن سینما و در تهران ۱۵ سالن در اختیار دارد . با احتساب فروش شهرستان که ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است  فروش کل فیلم به ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش فیلم «پی ۲۲» توضیح داد: این فیلم ظرف ۹ روز نمایش به فروش ۳۸ میلیون ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

با تصمیم شورای صنفی نمایش دو فیلم «بوفالو» و «شکاف» بر پرده سینماهای کشور قرار گرفت. هر دو فیلم موضوع اجتماعی دارند. «شکاف» معضل امروز جوانان را مورد توجه قرارداده است و «بوفالو» داستان دزدانی است که برای اینکه از خطر دور شوند به شمال کشور پناه می برند. در این ماه سال با توجه به آغاز امتحانات دانشجویان و دانشگاهیان فیلم ها آنگونه که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد اما در این مدت تنها فیلم «در مدت معلوم» با توجه به موضوعی که مطرح می کند توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند.

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «در مدت معلوم» گفت: این فیلم هم اینک در  در ۲۳ سالن سینما به نمایش درآمده و ظرف ۱۶ روز نمایش در تهران با فروش ۶۱۰ میلیون تومان (به احتساب شب گذشته) مواجه شده است.  فیلم حدود ده روز است که در شهرستان به نمایش درآمده و ۲۶۰ میلیون تومان فروش داشته که در کل ۸۷۰ میلیون تومان سهم فیلم از گیشه است.

وی در ادامه گفت: این فیلم شب گذشته در تهران به فروش ۵۸ میلیون تومان دست یافت.

قطبی درباره فیلم سینمایی شکاف هم توضیح داد: فیلم ظرف دو روز اکران به فروش ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دست یافته است. .این فیلم هم اینک ۱۶ سالن سینما در اختیار دارد که فروش روز اول فیلم (چهارشنبه) ۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومان بوده است. در هفته جاری فیلم در شهرستان ها هم اکران می شود.

محسن مسافرچی مدیر عامل دفتر پخش راه عرفان درباره فروش فیلم «بچگیتو فراموش نکن» گفت: فیلم در تهران ۱۷ سالن سینما در اختیار دارد و هم اینک ۲۰۰ میلیون تومان در تهران فروش داشته است . آمار دقیقی از شهرستان در اختیار ندارم.

علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم  وی درباره فروش فیلم «شیفت شب» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش ۸۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است. در تهران ۱۸ سالن سینما و در شهرستان ۲۵ سالن در اختیار این فیلم است. فیلم فیلم در شهرستان به فروش ۲۲۰ میلیون تومان دست یافت و فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان رسیده است.

بنابراین گزارش، تا زمان آماده سازی گزارش دفتر پخش نسیم صبا آمار فروش اکران «بوفالو»را اعلام نکرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 1