شاه حسینی: «به کودکان شلیک نکنید» نقطه عطفی در آثارم خواهد بود/ احتمال فیلمبردای کار در یکی از کشورهای عربی

shah-hoseini

صبح هنر | نزدیک به سه سال انسیه شاه‌حسینی مشغول نگارش فیلمنامه‌ای با عنوان «به کودکان شلیک نکنید» است که نگارش نهایی آن نیز به پایان رسیده و هنوز کارگردان و تهیه کننده در مورد شرایط و مکان ساخت فیلم به نتیجه قطعی نرسیده‌اند.

شاه‌حسینی اعتقاد دارد که این فیلمنامه از تمام کارهایی که تا به امروز انجام داده است برجسته تر خواهد بود و در کارنامه‌اش یک نقطه عطف به حساب می‌آید.

بر پایه این گزارش انسیه شاه‌حسینی مدتی است که فیلمنامه «کودکان شلیک نکنید» را به پایان رسانده و طبق گفته خودش در انتظار کارهای نهایی توسط تهیه‌کننده است که بتواند فیلمش را کلید بزند.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس انسیه شاه‌حسینی بر سر دو راهی است تا ببیند شرایط چگونه پیش می‌رود تا بتواند آخرین تصمیم‌ها را در ارتباط با لوکیشن فیلم سینمایی خود بگیرد.

او پیش از این قصد داشت در خوزستان و در روستاهای مرزی آن فیلمش را کلیپ بزند اما اکنون زمزمه‌های ساخت این فیلم در یکی از کشورهای عربی با بازیگران عرب زبان به گوش می‌رسد.

بر همین اساس انسیه شاه‌حسینی اگر برای ساخت فیلمنامه «به کودکان شلیک نکنید» کشور عرب زبانی را انتخاب کند قطعاً از بازیگران عربی نیز استفاده خواهد کرد.

لازم به ذکر است که به دلیل برخی از مسائل امنیتی و حساس‌برانگیز در شرایط کنونی از بردن نام کشور عر‌ب زبان خودداری می‌کنیم.

این فیلم نگاهی جهانی و کاملا متفاوت به مقوله جنگ و دفاع دارد و با اتفاقاتی که اخیرا در منطقه رخ داده اهمیت ساخت آن احساس می‌شود. سیدسعید سیدزاده تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

79 − 69 =