صوت/ «دختر شینا» در رادیو فرهنگ

صبح هنر | سومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» که از شهریورماه آغاز شده است به کتاب «دختر شینا» از انتشارات «سوره مهر» اختصاص دارد و ویژه‌برنامه رادیویی شیرازه، نیز به معرفی این کتاب می‌پردازد.

دختر شینا

در این برنامه می‌شنوید که: «بعضی کتاب‌ها وقتی که تموم میشن، یه شروعِ دوباره رو آغاز می‌کنن. دوست داری بشینی و درباره‌شون با یکی حرف بزنی. دختر شینا یکی از همین کتاباس! قدم‌خیرِ محمدی که خودش تویِ تمومِ این سا‌ل‌ها سنگِ صبور بوده حالا یکی رو پیدا کرده که از خودش بگه! غم و غصۀ همۀ این سال‌هایی که به هیچکس نگفته بوده. بهناز ضرابی‌زاده هم نشسته پای قصه‌اش و قدم به قدم با اون جلو اومده! دختر شینا، متنِ زندگی‌ زیر سایۀ جنگ، روایتِ مادری که بعد از همسرش حتی ماه و خورشید رو هم می‌خواست طلوع و غروب کنن، فقط برای بچه‌هاش!»

دانلود

 

«شیرازه» برنامه‌ای ۳دقیقه‌ای است که با شعار «دفتری از باغ کاغذی کتاب» در هر قسمت به معرفی یک کتاب می‌پردازد. این برنامه که پیش از این از رادیو کتاب پخش می‌شد، به تهیه‌کنندگی «مرکز رسانه‌ای شیرازه» به‌صورت روزانه از رادیو فرهنگ روی موج ۱۰۶مگاهرتز FM پخش می‌شود.

برای شرکت در سومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» می‌توانید به سایت ketabzendegi.ir بروید و برای خرید کتاب «دختر شینا» کافی‌ست عدد۳ را به سامانه ۱۰۰۰۱۶۶۱ پیامک کنید. نسخه الکترونیکی کتاب نیز در سایت khatkhan.com قابل دانلود است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

38 − = 32