عاشقانه داریم تا عاشقانه!

58855

صبح هنر | در حاشیه رونمایی از نماهنگ مرگ مساوی آمریکا حامد زمانی به سوالات حاضران در مراسم پاسخ گفت. از ماجرای حاشیه های مطرح شده برایش تا خبر انتشار آلبوم عاشقانه زمانی.

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب، حامد زمانی در پاسخ به سوالی که پرسیده شد آیا نقل قول از شما که در یک خبرگزاری‌ گفته‌اید همچنان به خواندن شعرهای عاشقانه ادامه می‌دهید واقعیت دارد، گفت: من هم در گذشته و هم در آینده آهنگ عاشقانه می‌خوانم اما این شعرهاهی عاشقانه در وصف چه کسی می‌باشد فرق دارد. کارهای عاشقانه برای من همین هایی است که می خوانم بنابراین بستگی دارد که شما عشق را چگونه تعریف می کنید.

خواننده مرگ بر آمریکا در پاسخ به سوالی که آیا در کنسرت‌هایتان از تماشاگران بابت بلیت پول دریافت می‌کنید گفت: من تا آنجا که بتوانم سعی می‌کنم که پول بلیت نگیرم و اگر زمانی مجبور به گرفتن بلیت شدیم سعی می‌کنم از بقیه هنرمندان کمتر باشد.

وی در ادامه د رپاسخ به این سوال که چرا آهنگ‌های شما به آهنگ‌های یونانی شباهت دارد گفت: من آهنگ‌های یونانی رادوست دارم چون به کارهای من نزدیک است در این کارهای یونانی آهنگ‌های غمگین و اعتراضی خوب و اصولی بیان شده است.

زمانی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید هنگام خواندن آهنگ مرگ بر آمریکا چه حسی داشته است گفت: واقعا حس آرامش  و شور خاصی داشتم و من بعد از سرودن این آهنگ برکت آن را در زندگی خود احساس کردم و اگر خداوند عزتی به من داده است به همین خاطر بوده است که خدا این فرصت را به من داده است که فریادم را بزنم و توانستم به آرامش برسم.

زمانی در پاسخ به سوال یکی از حاضران در سالن پیرامون حاشیه هایی که درباره او مطرح می شود، توضیح داد: شایعات همیشه هست. اصولا وقتی خواننده ای اثر موفقی را منتشر می کند حاشیه ها نیز به دنبال آن شروع می شود. به هر حال من به دوستان حاشیه ساز می گویم «به دین خود رجوع کنید و بخوانید که دین در این شرایط به شما چه گفته است» این دوستان بهتر است درباره چیزی که آن را ندیده اند و فقط شنیده اند زود قضاوت نکنند. متاسفانه برخی مواقع در گروه های چند هزار نفری شبکه های مجازی مسائلی را درباره من مطرح می کنند که باورش برایم سخت است. آخر برخی از افراد با چه نیتی آبروی یک نفر را به اسم حفظ ارزش ها در فضای مجازی می برند؟ چرا انقدر به من تهمت می زنید؟ حتی اگر من اشتباهی هم کردم چرا شمایی که ادعای رفاقت دارید به جای کمک کردن من را تخریب می کنید؟ اینها نکات مهمی است که دوست دارم برخی ها مقداری بیشتر به آن فکر کنند.

درپایان سخنان حامد زمانی سوالات متعددی درباره محیط‌های مجازی مطرح شد که وی به بیان این نکته اکتفا کرد که در محیط‌های مجازی ممکن است که بعضی از جوان‌ها وقت‌شان را به بطالت بگذرانند و لی آنها می‌توانند که با ایجاد کردن گروه‌های خاص و با همکاری یکدیگر به تبلیغات دینی و انقلابی بپردازند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

42 − = 37