گزارش تصویری/ عیادت دکتر جلیلی از «سلحشور هنر انقلاب»

عیادت دکتر جلیلی از فرج الله سلحشور

سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با همراهی جمعی از هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به عیادت فرج الله سلحشور رفتند.

وی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این کارگردان انقلابی گفت: شما شاهدی هستید بر اینکه می توان در عرصه خطیر و مهم هنر وارد شد، صحیح حرکت کرد و موفقیت نیز کسب نمود.

دکتر جلیلی در این دیدار با بیان اینکه سلحشور نشان داد که می توان با مضامین دینی، پر مخاطب ترین سریالها مثل حضرت یوسف را ساخت، افزود: این کارگردان متعهد نشان داد هنر و مضامین دینی می تواند مخاطب گسترده جهانی پیدا کند.

عیادت دکتر جلیلی از فرج الله سلحشور

دکتر سعید جلیلی و فرج الله سلحشور

 جلیلی افزود: استقبال چشم گیر از آثار آقای سلحشور در کشورهای اسلامی مثل تونس، مصر، لبنان، عراق و … پاسخی به ناتوی فرهنگی است که می خواست هنر انقلاب اسلامی جهانی نشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه سینمای غرب امروز نقش گوساله سامری و سحره فرعون زمان را بازی می کند، گفت: ان شالله جناب آقای سلحشور با ساخت سریال حضرت موسی علیه السلام یادگاری دیگر در عرصه هنر دینی به جای خواهند گذاشت.

عیادت دکتر جلیلی از فرج الله سلحشور

در این دیدار، نادر طالب زاده، علیرضا قزوه و جمعی دیگراز هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی به همراه تعدادی از فعالان فرهنگی جهان اسلام از کشورهای مختلف از جمله هند، آمریکا، مصر، عراق و … نیز حاضر بودند و ضمن عیادت از سلحشور برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

برخی از حضار مصری و عراقی نیز با روایت های متعدد از تاثیرگذاری قابل توجه فیلم یوسف پیامبر در کشورهایشان، این فیلم را نمادی از صدور فرهنگ دینی از سوی ایران به دیگر کشورهای مسلمان بیان کردند.

آنها تعداد قابل توجه بازپخش این فیلم در کشورهای عربی و مسلمان را دلیلی بر جذابیت بالای آن و پرمخاطب بودن این سریال دانسته و ضمن تقدیر از سلحشور از وی خواستند تا هر چه زودتر ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را نیز به اتمام برساند.

عیادت دکتر جلیلی از فرج الله سلحشور

آقای سلحشور نیز در این دیدار ضمن تشکر از همه افرادی که به عیادت وی رفتند، از آنان خواست تا با دعا از پیشگاه خداوند، سلامتی خود را به دست آورده تا ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را تکمیل کند.

گفتنی است فرج الله سلحشور به علت بیماری سرطان مدتی است تحت درمان پزشکی قرار دارد.

منبع: farsnews.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 5 = 2