«فانوس راه»؛ ویژه برنامه شبکه دو برای جشنواره عمار

جشنواره مردمی فیلم عماربه گزارش صبح هنر، برنامه «فانوس راه» کاری از بسیج شبکه دو و دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار است که از امروز 18دی ساعت 16:15 روی آنتن شبکه دو می‌رود و تا 23 دی ادامه خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، این مستند گزارشی در 6 قسمت 20 دقیقه‌ای به پوشش اتفاقات روزانه و اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار می‌پردازد.

این برنامه با اجرای صالح مفتاح روی آنتن می‌رود و محوریت آن این است که عنوان کند جشنواره عمار تنها به سینما فلسطین محدود نمی‌شود و موج آن تا دور افتاده‌ترین نقاط کشور نیز جریان دارد.

«فانوس راه» با نگاهی موشکافانه همه وقایع جشنواره مردمی عمار را مورد بررسی قرار داده و اکران‌های مردمی در مساجد، پایگاه‌های بسیج و مدارس در شهرهای مختلف را معرفی می‌کند.

به گفته وی  پخش «فانوس راه»  از چهارشنبه 18 دی آغاز شده و تا 23 دی ماه در شبکه دو ادامه خواهد داشت.

دبیرخانه این جشنواره چند ماه پیش طی فراخوانی از فیلمسازان درخواست کرد آثار خود را با موضوع جنگ نرم، اقتصاد مقاومتی، فتنه 88، مرگ بر امریکا و بیداری اسلامی و جهانی ارسال کنند، این آثار بر اساس شاخص‌های محتوا، جذابیت برای عام و فرم و تکنیک مورد ارزیابی قرار گرفته و به مرحله نهایی داوری راه پیدا کردند.

در حال حاضر این فیلم‌ها در اختیار کسانی است که از طریق سایت آمادگی خود را برای اکران این فیلم‌ها در محله‌های خود اعلام کرده‌اند، قرار گرفته و بخشی از این آثار نیز همزمان در سینما فلسطین اکران می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 1